Soğumamak İçin Yapılabilecek Şeyler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jack of hearts tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jack of hearts

jack of hearts Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar,
    Flexor'un forumda verdiği programın ilk bir aylık sürecini kısa bir süre önce bitirdim. İkinci programa da geçtim. Ancak bu ikinci programa yaklaşık iki haftalık bir ara vermek zorunda kalacağım. Bu süre içinde soğumamak için ağırlık ve alet olmadan neler yapabilirim, nasıl çalışabilirim? İki hafta sonra bir daha başladığımda ikinci programa kaldığım yerden devam mı etmeliyim yoksa ikincinin en başından mı başlamalıyım? Şimdiden teşekkürler.

2. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    ikinci programa başlayalı ne kadar oldu?

3. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Ağıelık ve alet olmadan temel hareketleri yapabilirsin. Mekik-şınav ve bar bulursan barfiks gibi. Bu süre zarfında tatildeysen yüzme ya da koşu-yürüyüş gibi aktiviteler kondisyonunu kaybetmemene yardımcı olur.

Dönünce Programa nerden başliim le kast ettiğini tam anlamadım ama burda bahsettiğin ağırlıklar ise vücusun zaten sana hangi ağırlığı kaldrımadığını söyleyecektir. Yok eğer süre ise genelde programlar 6 haftalık verilir 6 hafta sonunda yeni programa geçersin. Sen 2 hafta ara vereceğin için bu programı 8 hafta yap olsun bitsin

jack of hearts bunu beğendi.
  4. jack of hearts

jack of hearts Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    @gs01
    Bir hafta oldu.

@viperking
    Tatilden eve dönmüş olacağım. Bazı işlerim var, salon bulmak da zaman alacaktır vs. En baştandan kastımı gayet güzel anlamışsın aslında. O yüzden bir daha anlatma gereği görmüyorum. Teşekkürler. :)

Son düzenleme: 26 Ağustos 2010
  5. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    ara veridikten sonra ikinci programa hiç başlamamış gibi başlarsan bi sorun olmayacaktır :)

jack of hearts bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş