1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

snatcher 9 Aylik diyetim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve snatcher tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. snatcher

snatcher Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Evet beyler yasim 34 ingilterede yasiyorum 9 ay icersinde 103 kilodan 75 kiloya dusmeyi becerdim mma ve bjj antremanlari sayesinde tabiiki sizler gibi vg ci vucuduna sahip degilim cok farkli bir antreman stili uyguluyorum fit olmaya calistigim icin ortaya boyle bir netice cikti..

jpg.gif IMG_1546.jpg (112,2 KB (Kilobyte))
    jpg.gif IMG_1547.jpg (105,5 KB (Kilobyte))
    jpg.gif IMG_1548.jpg (89,8 KB (Kilobyte))
    jpg.gif IMG_1554.jpg (92,9 KB (Kilobyte
    jpg.gif IMG_1548.jpg (89,8 KB (Kilobyte))
    jpg.gif IMG_1554.jpg (92,9 KB (Kilobyte

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/attachment.php?attachmentid=22024&stc=1&d=1373851511

Ekli Dosyalar:

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Temmuz 2013
    rain bunu beğendi.
  2. rain

rain Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Tebrik ederim şu an ki görünüme bakarak ben şunu söyleyebilirim 75 kg ama iri duruyorsunuz boyda var omuz çatınız geniş ve bu çok büyük bir avantaj düzenli beslenme + antreman ile bu vücuttan bu alt yapıdan harika işler çıkar

3. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    çoğu vg ciden daha iyisiniz emin olun, bendende :) mükemmel gelişim aynen devam

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    bence güzel ve sağlıklı kilo vermişsin
    kimisi bu kiloyu 3 ayda veriyor ve deri sarkmalarıyla uğraşmak zorunda kalıyor
    vucut yapınıza bakınca bir geçmişiniz olduğu belli
    tebrikler

5. Huzur53

Huzur53 Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Abi alt göğüs çok eksik,beslenmeye biraz daha dikkat edersen baklalarda çıkar :D

6. S.beckett

S.beckett Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ben de alt göğüse önem vermeniz gerektiğini düşünüyorum. onun haricinde kısa süre sonra gayet estetik bir görünüme ulaşacağınız belli oluyor.

7. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Tebrik ediyorum çok sağlıklı bir zayıflama ve diyet olmuş

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:18 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:14 ----------

Diyetiniz konusundada biraz aydınlatabilirmisiniz?Bu süre içersinde nasıl bir diyet uyguladınız kaç kalorilik bir beslenme uyguladınız?bu kalori dağılımı nasıldı?teşekkürler.

8. snatcher

snatcher Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0

gunde dort sefer protein agirlikli beslendim aylarca karbonhidrati yok denecek kadar az aldim karatay tas devri diyeti denilen diyeti uzun sure uyguladim ve gercekten cok ise yaradi birde gun boyu yesil cay ictim icine elma sirkesi koyarak metabolizmayi bayagi hizlandirdi antreman olarakda mma ve bjj calistim halada calisiyorum malesef biz pek bench press yapmadigimiz icin gogus biraz eksik kaliyo kalori hesabi hic yapmadim yapmamda cunku antremanlarim gercekten cok agir sabahlari dort yada bes butun yumurta yiyorum ve bazende yanina tahin pekmez ekliyorum..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:37 ----------

antremanlarimizda bench press pek olmadigi icin gogus zayif olabilir cunku surekli high intensive tranining denilen tarzta antremanlarimiz var kas yapmaktan ziyade hiza ve kondisyona yonelik calisiyoruz he birde teknik tabiiki..

Son düzenleme: 22 Temmuz 2013
  9. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Siz dogru olani yapmissiniz,V.G ile HIT tarzi antremmanlar birbirine biraz ters düserdi zaten.Bu seye benzerdi yag yakarken diger taraftanda kaslarim artsin kütle kazaniyim gibi bisiy olurduki bunun neredeyse mümkün olmadigini olan kaslari korumanin bile cok zor oldugunu biliyoruz.
    Azminizi tekrardan tebtik ediyorum.
    Buda benim diyetim
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum...ekci-nin-resimli-yag-yakim-gunlugu-77222.html
    Basarilar.

Sayfayı Paylaş