smolov jr pazartesi antremanım 157,5 kg 6x6 squat

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve crossfit tarafından 6 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. crossfit

crossfit Üye

Beğenileri:
    314
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    SET 1

SET 2

SET 3

SET 4

SET 5

SET 6
    https://www.youtube.com/watch?v=dk1xDuaeQvU

herkese merhabalar smolov jr 3. haftayı yapıyorum bu hafta..son haftam sonra 1 hafta dınlenıp maks alacagım hedefım 215-220 arası bırsey ınsallah gelır..bugun 3. hafta ilk gunu yaptım 157,5 kg 6x6 vardı rahat geldi ağırlıklar cok rahat cıktı ..bu hafta tum antremanı koymayı dusunuyorum arkadaslar çarsamba 7 set 5 tekrar 167,5 var cuma 8 set 4 tekrar 177,5 var cumartesi 10 set 3 tekrar 187.5 var tum setlerı paylasmayı dusunuyorum arkadaslar 1 hafta sonra da makksimum alacagım ..sonraki programım için karar vermedim ama 13 haftalık smolov squat yapacagım gibi smolov JR squat programına ara verecegım bıraz arkadaslar..umarım begenırsınız arkadaslar antreamn gunlugu gıbı olacak bu hafta ama 13 haftalık dıger programı antreman günlüğünde paylasacagım herkese ıyı seyırler umarım begenırsınız :)

Barbell Training, farazi, goodfellas9 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    maksimum dört gözle bekliyorum:D

crossfit bunu beğendi.
  3. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    bu squatları begenmemek olmaz sabırsızlıkla bekliyorum;)

crossfit bunu beğendi.
  4. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Squatta gecmisin var herhalde. Formun iyi gozukuyor videolarda. Gayet stabil. Dedigin gibi agirligin kolay geldigi belli oluyor formundan. Devamini diliyorum.

Spor gecmisin hakkinda bilgi vermen mumkun mu? Kac yildir agirlik calisiyorsun. Smolovdan onceki antreman programin nasildi? Diger egzersizleri de yapiyor musun?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

berkay7743 ve crossfit bunu beğendi.
  5. crossfit

crossfit Üye

Beğenileri:
    314
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    2010 yılından beridir ağırlık calısıyorum bunun ilk 3-4 ayı bölgesel tarzda oldu yavas yavas tanıma arastırma asaması oldu..daha sonra bır yakınımın da vesilesi ile 2011 baslarında powerlifting e basladım squat ve deadlift daha yogun olmakla bırlıkte overhead press yapyordum arada.. bench press oldum olası sevmedım cok nadir yapmısımdır onu da..2013 sonlarına kadar deadlift squat ağırlıklı devam ettım yaklasık 2 senede squatım 90 kıloda 237,5 e kadar cıkmıstı(tek tekrarda)..2014 baslarıydı tam tarihi hatırlayamıyorum ama halısaha macında aşil tendonumdan cok kotu bır sekılde sakaltalndım bır çarpısma sonrası 2014 sonrarına kadar bu sakatlık ıle ugrastım tendonumdan sakatladım bıleğımden bağlarımdan sakatladım baya kotu bır sakatlıktı..2015 baslarında spora tekrar dondum tam ağırlıklarımın gucumun zırvede oldugu bır zamanda sakatladım tekrar basladım ama bu kez radıkal bır karar alıp sadece squata yogunlasma kararı aldım 2015 ocaktı sanırım sadece squat ıle tekrar basladım 1,5 sene oldu bugun kadar maksimum alsam 220 gelır dıye dusunuyorum hala daha 2-3 sene oncesının maksımumuna yaklasmaya calısıyorum o aradakı talihsiz sakatlık olmasa ne durumda olurdum bılemıyorum ama yuksek bır ıhtımalle 250 nın ustune cıkardım dıye dusunuyorum..
    antreman sistemim için de daha onceden ya kendım program yapıp uyguluyordum kendımde hocam kendımce bırseyler yapmaya calısıyordum daha sonra pink hocama danıstım bu konuyu bana smolov dıye bır program var onu yapabılırsın demıstı smolov jr yaptım bır sure hala daha yapıyorum son haftasındayım maksımum aldıktan sonra 13 haftalık smolov squata gececegım daha sonra candıto nun 9 haftalık squat programına gecebılırım
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Eylül 2016 ---
    ben de beklıyorum berkay hocam bakalım neler olacak 220 dıye hedeflıyorum ama hayırlısı bakalım
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Eylül 2016 ---
    eyvallah abım cok sag ol :)

Son düzenleme: 6 Eylül 2016
    berkay7743, Pink Zeppelin ve mali67 bunu beğendi.
  6. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Full antreman videeolarini bekliyoruz o zaman. Dikkat et kendine, kazasiz belasiz bir sezon gecirmeni diliyorum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

crossfit, berkay7743 ve Pink Zeppelin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş