Smile internet kampanya!!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve atiberk tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. atiberk

atiberk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar merhaba,
    ttnet ten memnun degilim internetimi degistirmek istiyorum arastırma yaparken boyle bır kampanya gordum ne dusunuyosunuz sizce iyi midir??

Kampanya;

"internet 1 yıl boyunca %50 indirimli
    İster limitli ister limitsiz paketlerine abone olun, internete aylık paket fiyatlarına göre tam %50 indirimli olarak bağlanın, hem fatura yükünüzü azaltın hem de 3 ay boyunca isteizle.com’dan UEFA Avrupa ve Şampiyonlar ligi maçlarını canlı olarak ücretsiz seyredin.

Üstelik %50 indirimli kampanyasına smileadsl.com ya da 0212 444 33 75 numaralı Gülümseten Hat üzerinden abone olan herkese 2 GB USB bellek HEDİYE!"

Kaynak:www.smileadsl.com

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Ttnet i kapattırırken bayağa uğraştırıyorlar.Kampanya falan da öneriyor uyanıklar :) Eğer mahallene geldiyse süperonline fiberoptik internet ilk tercihin olsun.

Smile ı da etrafımda kullanan yok.O nedenle yorum yapamıyorum ama dikkatli yaklaşmak gerekebilir.

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    benim siteyede metro net geldi(sınırsız 26tl olması lazım).ama 2 gün önce 3g wınn sözleşmesi imzaladığım için fırsatı kaçırdım.2 yıl gebeyim adamlara.

4. atiberk

atiberk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, evet taahhüd istiyolardır buyuk ihtimal ama guzel bir kampanya yakalamısken sorun olmaz diye dusunuyorum buarada kullananların yorumları cok onemli forumda acaba smile kullananlar varsa onlar da yorum yapabilir mi??

5. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    ttnetten memnun değilim diyorsun ama smile de ttnet in altyapısını kullanıyor...smile de ttnetle aynı sayılır...en iyi internet uydunet ama oda her yere bağlatılmıyor...sitelerde falan var benim bildiğim

Sayfayı Paylaş