Smhciksin beslenme günlüğü :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Smhciksin tarafından 21 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Smhciksin

Smhciksin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle yeni üyeyim forumda bayağı bir vakit gecirdim öncelikle beslenme programımı sizlerle paylaşmak istedim gerek yanlışları gerek eksikler konusunda bana yardımcı olabilirsiniz diye düşünüyorum.120 kg 108 kg a düşüşüm bu sayede oldu diyetisyendeki ölcümlerde yağ oranım % 30 du ilk başlarda düşüş gösterdim ve devam etmekteyim. Gün içerisinde öğle ile akşam yemeği arasını tüketmeyip spor yapıyorum.

Kahvaltı (9:00) :Açık çay , 1id beyaz peynir 30 gr , 1 adet haşlanmış yumurta , 1 id kepek ekmeği ,5 adet zeytin , 1tk reçel (tatlı pek sevmediğimden tüketmiyorum)

Ara öğün (11:00) : 1 sb süt yada 1 sb ayran

Öğle (13:30) : 8 yk sebze yemeği ,1 sb yoğurt 200 gr, 1 id kepek ekmeği VEYA 6 adet ızgara köfte +mevsim salata + 1 id ekmek + 1 sb ayran

Ara öğün (15:30) : 1sb yoğurt + 3 adet kayısı

Akşam (18:00) :8 yk sebze yemeği , 1 id k. ekmeği , mevsim salata .

Her gün aynı şeyleri yemek sıkıyor alternatif olarak önerebilicek şeyler mesela yulaf ezmesi diye duydum bir kac arkadaşımdan.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş