slm

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve tolgacanalp tarafından 27 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. tolgacanalp

tolgacanalp Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    iyi bir kas kütlesi için nasıl beslenmeek lazım kaç kalori şöyle diyim kollarım 42 cm sıcak. ama ertesi gün 40 bunu devamlı 42 olması için ne yapmam gerekiyo

2. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle " slm "diye başlık açılmaz.Msn mi burası.FOrum kurallarını okuyun.Resimdeki sensen hiç 40 cm gibi durmuyor kolların.

3. tolgacanalp

tolgacanalp Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    oho dostum o resim 2007 nin

4. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    kasların sıcak ve soğuk ölçüleri fark gösterir. bunun beslenmeyle bir alakası yok. ama eğer soğukken de 42 olmasını istiyorsan, sıcakken 44 ölçeceğin kadar gelişmelisin.

liver tabletlerin anlattığına benzer etkisi olduğunu kullanıcı yorumlarından okumuştum ama sırf bu yüzden supplement almak doğru değil. çünkü doğal bir durum. liver tab.lar da kullanması cok keyifli şeyler değil.

5. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Daha cok beslenmen, calısman ve dinlenmen gerekiyor. Kollar 42 soguk oldugunda, sıcak hali de 44 olacak. Bunun sebebi calısan kasa enerji icin vucudun kan pompalaması gerekiyor. Kol da hali ile sisiyor. Kısaca kolun sıcak ve soguk halinin aynı olması ıcın DNA'nın degısmesı gerekıyor senın, ki bu da imkansız...

6. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    aklıma ne geldi: bunu bir tavsiye olarak almayın ancak yıllar önce bi arkadaşımın gece kulübüne gitmeden önce bi kaç set düşük ağırlıkla çok tekrar biceps atıp kan pompaladıktan sonra evden çıktığına şahit olmuştum. her disko gecesi böyle yaparmış. benim yazarken bile gülesim geliyor...

7. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    Arkadaşım, kolların sıcak 40, soğuk 38 iken ne yaptıysan şimdi de aynısını yapmalısın. Ki bunu sen de çok iyi biliyorsun muhakkak. Tabi ki aynı ivmeyle artış olmayabilir. O zaman da antreman ve beslenme prensiplerini gözden geçireceksin. Ama bunu ancak kendin bilebilirsin. Bu soruya burada bir reçete bulman manasız olur.

8. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    ''Slm''

Lütfen Açıklayıcı başlık açınız. başlık açıklayıcı değilse çöpe atılır.

''iyi bir kas kütlesi için nasıl beslenmeek lazım kaç kalori şöyle diyim kollarım 42 cm sıcak. ama ertesi gün 40 bunu devamlı 42 olması için ne yapmam gerekiyo''

Türkçemizi lütfen doğru kullanalım

İyi bir kas kütlesi için nasıl beslenmeliyim ? yada günde kaç kalori almalıyım ? örnek biceps ölçüm sıcak 42 cm fakat ertesi gün 40 cm düşüyor bu normalmidir.

'' oho dostum o resim 2007 nin
    ''

Üslubunuza dikkat ediniz kişilere sadece kullanıcı adlarıyla hitap ediniz.

başlığınızı açma şeklinden tutunda mesajlarınıza kadar herşey yanlış o yüzden başlığınızı kilitliyorum 1 dakikanızı ayırarak forum Kurallarını okuyunuz. kuralları okuduktan sonra kurallara uygun tekrar başlık açabilirsiniz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş