1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

slm başlayalı iki ay yorumlarınız benim için çok önemli

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve fixxer_61 tarafından 29 Ekim 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. fixxer_61

fixxer_61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    mrb öncelikle amino asit konusunda biraz bilgi almak istiyorum salondaki herkez kullanmam gerektiğini söylüyor arkadaşlar ise sakın kullanma diyor bazıları bırakınca sarkma olur diyor kullanan kişilerin yorum ları benim için çok önemli yazarsanız sevinirim[​IMG]

2. habib

habib Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    17
    Yer:
    bursa
    bu konuyla ilgili forumda çok yazı ve tartışmalar var,,sen arama yap oku biraz.
    vücutta gelince 2 aylık birine göre bence iyi yoldasın başarılar

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    öncelikle foruma hoşgeldin..

2 aylık bir vücuda göre kanatların dikkatimi çekti..ya daha eski bodycisin yada kürek vs.. sporlarıyla uzun süre ilgilendin..ışıktan mı bilmiyorum ama serratus anteriorlarında belirgin..biceps,omuz,göğüs,mide 2 aylık bir vücuda göre gayet normal..

4. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    resim yok ortada sadece koca bir x yani görünmüyor resim ve 2 aylık bodyciye nasıl bir yorum yapılır varmı bu bölümde seninkine benzer bir başlık daha üstelik ne tavsiyesi istiyorsun amino acit hakkında 1000.kez yazmanın anlamı yok arama yapar öğrenirsin bu başlık kilit ve çöp ancak bir müddet sergilenecekki herkes aynı hatayı yapmasın

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Resim tekrar yayinda...

6. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    bence arkadaşa töleranslı davranmak gerek. özelikle site yöneticileri arkadaşlardan ricam yeni üye olmuş ve bu tür bilgiler isteyen arkadaşlara bu tür cevapları pm den vermeleri. hsd nin cevabı çok agresif. bu daha iyi olur ve bu arkadaşların da şevki kırılmamış olur. toplum olarak araştırmayı pek sevmeyiz doğru ama yinede bilgi isteyen herkese istediği oranda bilgi vermek veya onu araştırmaya yönlendirecek bilgiler vermek hepimizin görevi.

2 aylık birisi için suplement (aminoasit, protein tozu vs.) erken. doğal ve dengeli beslen senin için yeterli. sarkma konusuna gelince yaşlanan herkes sarkacak spor yapsın yada yapmasın ama spor yapanlar daha dinç ve güçlü kalacak unutma.....

vucudun da fena değil. düzenli çalışma ile birşeyler yapabilirsin. iyi çalışmalar....

josef_1531 bunu beğendi.
  7. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    şu body yaptıgın zaman yada suplement kullandıgın zaman vucudun sarkar diyenlerden nefret ediyorum kaç yıl yapmış da sana böyle bişi diyor yada vucudu sarkan kaç kişiyi görmüş kas sarkmaz sadece üzerine bi miktar yag birikir buda sarkmış gibi bir görüntü verir sana suplement kullanma diyen zihniyet kendisi kullanmışmı yada ne gibi zararlarını görmüş

kulaktan doğma bilgiler o zaman günde 2 kilo tavuk göğsü yemeni tavsiye ederim gecenlerde salonda idmanda iken bi baktım çok iyi bildiğini sanan biri yeni gelen çömezlere ahkam kesiyor bişide bilmiyor geldi bana sordu abi creatin sabah kalkarken ve akşam yatarkenmi alıcaz bende dedim çok biliyorsun ya herkese nasihat ediyorsun

al dostum korkma bunlar olmadan olmaz vucut yapmayı falan düşünme o zaman

8. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    testesteron gerekli acıklamayı yapmıs bence o cok bilen arkadaslarına soyle hayatlarında kac tane amınoasıt kullanıp sarkan adam gormusler yada nekadar bu sporu yapmıslar agzı olan konusuyor arkadasım vucut geliştirme bilgisi olarak hala 1960 lardayız internette olmasa bende ordaydım

9. Dratogy

Dratogy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    is arayici ^^
    Yer:
    Istanbul
    Kanatlar güzel evet birde dikkatimi çeken omuz, göğüs bel orantısının güzelliği oldu.. başarılar iyi gidiyorsun bence..

10. fixxer_61

fixxer_61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ....

yorumlar için saolun bu resim de yeni çektim yeni yeni bazı şeyleri öğrenmeye başladım, hsd sende haklısın bi ara resim gitti konuda kitlendi . vucut geliştirme dışardan görüldüğü gibi değilmiş bayağı emek istiyor.disiplin gerektiriyor benc pressde 70 kilo da takıldım kaldım 4 senedir falan çalışan lar var salonda bakıyorum 120-130 kilo basıyorlar ben sunu öğrenmek istedim benim maximum sınırım 70 kilo mudur arttırmak mümkün olmalı

11. _azrail_123

_azrail_123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    denizli
    kardeş sana amino asit kullanma diyen arkadaşlarını bir sor bakalım.kaç yıldır.bu sporu yapıyorlarmış.Eğer ki bu sporu yapıyosan kullanmalısın...ayrıca diğer ek besinleride alabilirsen daha ii olur(protein tozu ve karbonhitrat)bırak onları bunları bu sporu bilenlerle konuş...bilmeyenlerle değil

edit : lütfen kişilere nickleri ile hitap ediniz..kuralları okuyunuz..

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ekim 2007
  12. hayalet_yargic

hayalet_yargic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    iki ay demissin birak iki ayi bu formu 1senede yakalamayanlar var sen böyle gidersen bir seneye kalmaz muhtesem bi vücüt cikarirsin bence sen body nin disiplinini cözmussun basarilar dilerim

13. ericbana

ericbana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kıllarını yok et kreatin yer gösünü daha zor çizersin çizsende belli olmaz.

14. fixxer_61

fixxer_61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    slm yorumlar için teşekkür ederim uzun bi aradan sonra biresim daha ekliyorum bu galiba yalan olmasın 5veya 6 ay önceki fotoğrafım gerçi şimdide pek bi fark yok beslenmeme pek dikkat edemiyorum ondan gelişimim çok ağır oluyor ve 20 gündürde salona gitmiyorum üst göğüs çalışırken son sette omuzum çıktı tekrar yerine girdi bi ağrı var sadece arka kol çalışamıyorum 1 hafta sonra mr çektireceğim bi sorum olacak protein tozu kullansam bu aralar kasları onarırmı veya bi öneriniz varmı yavaş yavaş başlamalımıyım ?

Ekli Dosyalar:

• xXx.jpg
      xXx.jpg
      Dosya Boyutu:
      41,3 KB
      Görüntüleme:
      375
  15. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Uzun bir aradan sonra daha stabil bir şekilde düşünmek ve üretmek adına resimle ilgili belirli kurallar oluşturduk bu kurallara bakmanız gerekmektedir

Sayfayı Paylaş