Skinny fatlere yardım edin !!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ArdaFit tarafından 24 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Oncelikle herkese merhaba daha once jinekomastimiyim diye bir konu acmistim ve sonra biraz arastirmayla kendi vucudumun skinny fat yani yagli ve zayif olduguna kara verdim. Bazi turkce yazilar okudum kimileri lean bulk yap kimileri definasyon yap demis kimileri ise yag oranini minimuma indirene kadar ugras sonra kas inşâ et demis. Acikcasi bu kadar fikir ayriliklarinin oldugu bir konuda benim gibi insanlar icin cozum yolu aranmasi gerektigini dusundum. Genel olarak su sorulari merak ediyorum
    1) Ne sekilde calşılınmalı

2) Beslenme nasil olmali

Bunun disinda bizim gibiler icin verebileceginiz tüyolar varsa sevinirim.

Bu da benim skinny fat vucudum

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Bu arada yaşım 16 kilom 185. Splitler halinde calisiyordum haftaya fullbodye baslayacagim normalde tersi olmali ama hata etmisim iste. Vg ye baslayali 2 3 hafta oldu.

2. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    +++++++++++++

3. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Jinekomasti var bariz. Ama bi süre görmezden gelmek zorundasın. Lean büyümeye çalış

4. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen oyle yapmaya calisiyorum yag sadece bitkisel ve az miktarda aliyorum seker hic almiyorum. Şoyle birsey varki 12 yasinda falan hic boyle birsey yoktu sonra ergenlige girdik yavas yavas buyuduler simdiki halide bu.

5. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Yağı bitkisel hayvansal alman sıkıntı değil kaloriyi aşta gerisi çok önemli değil. Jinekomasti ergenlikte olur zaten

6. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    3000 3500 almaya calisiyorum. Bulgur yulaf tam tahilli ekmek sut lor hindi tavuk kirmizi et kuruyemis. Bunlar disinda nerdeyse birsey tuketmiyorum sebzeleri falan saymadim. Umarim bu skintinin ustesinden gelirim fakat merak ettigim bir diger noktada ben fullbody calismaya baslayacagim yag yakimi daha fazlaymis onda ona gorede caloriyi arttiricam ve full lean olcak. Fullbody hakkinda ne dersin

7. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Tabiki fullbody çalışacaksın. Az ama öz compound hareketleri vuracaksın sürekli

8. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Tamam en azindan beslenme ve ant sistemi olarak dogru yoldaymisim bunun yaninda ek besin olarak creatin ve whey aliyorun. creatini ant once wheyi sonra. Kullandigimdan beri vucumdaki damarlar cok cikti yani hacimlenmedi ama gozujmeye basladi damarlar neden bilmiyorum. Elimden geleni yapacagim umarim vucudum izin verirde gouslerden kurtulurum . Tabi yanlis anlasilmasin sadece gous icin degil ama gous benim takintim oldu ://(

9. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Sen vücuda gerekeni ver gerisini ona bırak

Sayfayı Paylaş