Skinny Fat Antreman ve Diyet Programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve burakfir tarafından 13 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. burakfir

burakfir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar herkese merhaba,
    Komple vücut olarak zayıf bir yapıya sahip iken çok rahatsız edici bir göbeğe sahibim. Boy 183 kilo 72 yağ oranı %20
    Fitness a başlayalı 1 ay oldu. Ama nasıl bir antreman ve diyet programı izlemeliyim. Herkes bir şeyler söylüyor.
    Kimisi ye komple vücut genişle zaten sporla yağ azalır diyor, kimisi önce yağlar erisin, kardiyo yap kardiyo çok yapma, mekik çek , mekik çekme. Kafa iyice allak bullak oldu.
    Skinny fat olarak nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Ve de supplement olarak bcaa ve protein tozu düşünüyorum.

2. Albatross

Albatross Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Benimde şu günler de harıl harıl heryerde aradığım şey.Çok tatmin olamasam da bazı cevaplar buldum.Mesajı yazdığın Zaman'dan beri neler yaptın ilerleme kaydettin mi sonuçlar nedir

3. Jaimelannister

Jaimelannister Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    banada lazım bu konu hakkında br fikir

4. jan olde

jan olde Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    fikir verecek kadar bilgili birisi değilim ama tecrübemi söylüyorum birkaç kilo kas metabolizma hızımı çok değiştirdi çok daha kolay yağ yakıyorum zayıfken çok daha zor yağ yanıyor eğer göbeğiniz aşırı derecede psikolojinizi bozmuyosa ilk iş kas kazanmak olmalı.(bence)

Sayfayı Paylaş