Sizlere bir kaç sorum olacak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve QuarLy tarafından 1 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. QuarLy

QuarLy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Öncelikle herkese iyi günler. Boyum 1.89, eylül ayında 120 kilo civarındaydım ve kilo vermeye karar verdim aradan 10 ay gibi bir zaman geçti ve şuan 92 kiloyum normal olarak vücudumda hafif sarkmalar oldu ve göbek, bel çevresi vs koltuk altı göğüs yanı gibi yerlerde birtakım yağlanmalar oluştu tam olarak yağlanma mı bilmiyorum ama hamurumsu bir kıvam var bu bölgelerimdeduh. Benim asıl olarak sormak istediğim sizce biraz daha kilo vermem gerekir mi yoksa antreman ile toparlayabilir miyim ? Eğer antreman yeterli olur diyorsanız ne gibi bir program uygulamalıyım...

2. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Kardiyoyu bırakıp Ağır bir şekilde antrenmanlara başlamalısın. Hafif değil tam anlamıyla vücut calısmaya başlamalısın başka türlü vücudunu toparlayamazsin çünkü yeterli kas kütlen yok. Ne kadar kas kütlesi kazanırsan sarkmaların, yağların o denli azalir ama ağır calısman gerek kızlar gibi değil adam gibi.

QuarLy bunu beğendi.
  3. QuarLy

QuarLy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Tavsiyen için çok teşekkür ediyorum stormblast, fakat body salonundaki hocam bir hayli ilgisiz ve bana devamlı kardiyo yaptırıyor. Senin tavsiyene uymayı düşünüyorum. Benim gibi birisi için çok ağırlık az tekrar mı yoksa az ağırlık çok tekrar mı uygun olur. Setleri kaçar taneden kaç tane yapmalıyım ? Bir de şu göğsümün yan tarafı koltuk altı kısmı anlatabildim mi bilmiyorum o bölgeyi nasıl çalıştırabilirim.

4. QuarLy

QuarLy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    upupupupup

5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    ağırlık idmanlarına başlamanın zamanı gelmiş artık sıkılaştırma evresine geçeceksin.Bahsettiğin bölge için ise benc pres,dips ydambıl fly( dambıl ile yana açış yatarak) bunlar yeterli olacaktır ayrıca yapacağın diğer hareketlerde o alana etki edecektir.

Kolay gelsin.

QuarLy bunu beğendi.
  6. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    bende benzer bır durumdaydım 126 kılodan 4 ayda 84 kıloya dustum zayıflarken az agırlık cok terar yapıyordum ancak hacım ve sıkılasmak ıcın cok agırlık az tekrar yapıyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:57 ----------

bırde forumda su sekılde bır konu war belkı faydası olabılır sıze

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/az-tekrar-ok-rl-k-t4778.htmlbench_O

QuarLy bunu beğendi.
  7. QuarLy

QuarLy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    öncelikle tebrik ederim mehmetanil sende ciddi miktarda kilo vermişsin fakat bu sarkmalarla yağlanmayla ciddi anlamda başım dertte kasların üstünü örtüyorlar sonuçta ne kadar çalışırsam çalışıyım doğru düzgün belirginleşme yok. Bir süre az ağırlık çok tekrar denemeyi düşünüyorum ben şuana kadar tam tersini yapıyordum

Sayfayı Paylaş