Sizler Sayesinde Ve yine yardımınız gerek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FreeZone tarafından 18 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. FreeZone

FreeZone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet beyler bayanlar bu forum sayesinde artık resmen B.b ye ilk adımımı atmış bulunmaktıyım :D

antrenman oncesinde kendime tavuk ızgara yapmıştım az bi ekmekle yemiştim bu yararlı olmuşmudur ve başka onerileriniz neler beslenme ile ilgili :D

ilk gün gercekten güzeldi 20 dk koşu 5 dk twist 5 dk yanlara eğilme sonrasında ağır bi egzersiz yapmadık 15 tekrarlı 2 set uyguladık heralde yağ yakımı için yaptık bunu :D Bu arada aşırı fazla terliyorum benden once başlayan bi arkadaşım vardı ben senin yarın kadar anca terliyordum dedi bu bir sorun mu olumlu bişe mi :D

Ve bir soru daha forumda okumuştum spordan çıkınca basit şeker alın diye ancak %100 üzün suyu bulamadım bende guvendiğim bi marketten açık halde 1 tl lik jelibon aldım ne kadar geldi bilmiyorum ama yedim baya duh

Bu basit şeker için jelibon yiyin demişsiniz ama ne kadar yemem gerek onu bilmiyorum solerseniz sevinirim :D

her türlü tavsiyenizi bekliyorum simdiden sağolun iyi forumlar :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:56 ----------

Bu arada adamdan olculerimi almayı unuttum ama omuz genişliğim hiç prof olarak omuz çalışılmadığı halde 118 cm :D yani ne desem bilemedim iyi bi durum mu bu :D

2. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    beslenme konusuna hiç girmiyorum. artık sporcusun, binları araştırıp adam akıllı öğrenmen gerek. sabit başlıklardan başla derim.

terlemende sorun yok. su içmeyi ihmal etme. azar azar çalışırken de içebilirisn.

üzüm suyu bulamadığın zamanlarda diğer meyve sularından içebilirsin. sıvı olması daha iyi. kakaolu süt filan mesela. jelibon iyi bir fikir değil. eğer illa jelibonsa, 3-5 tane. hapur pupur yemeden.

kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş