Sizinde başınıza geldi mi?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve celeron tarafından 2 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. celeron

celeron Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler. Bir konu hakkında sizlerin düşüncelerini almak istiyorum.

TTnet'in 2 yıllık internet sözleşmesi bitti. Sözde D-smarttan aradıklarını idda eden bir sürü telefon geliyor. Eğer kabul ederseniz 2 yıl 200 e yakın dsmart kanalı, uydu alıcısı, modem sabit fiyata (63tl) hediye gibi bir şeyler söylüyorlar. 5-6 defadır arıyorlar size ulaşabileceğim bir numara verebilir misiniz gibi bir soru sordum bilmem nereden arıyorlarmışlar :) siz saat söyleyin yeniden ararız dediler ne yapmalıyım :) ? D-smart telefonla Türk telekomun müşterilerine göz koymuş anlaşılan. İçinizde bunun gibi bir durumla karşılaşan var mı?

MyShadowKing bunu beğendi.
  2. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Valla biz 1 sene once ttnet israillere satıldıgını duyduktan sonra dırek degıstırdık hangı markayı gorduysek.
    Biri neti gorduk ona gectık.Ama bu D smartla olan olayları senelerdır var eger kesın konusmuyorlarsa ıletısımle ılgılı ugrasma derım maceraya gerek yok . :D

celeron bunu beğendi.
  3. celeron

celeron Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Ttnet gibisi yok ayda 200 gb tan fazla download yapmama rağmen hızda düşüş olmadı açıkçası sırf bunun için ttnet i severim, sağolun bencede maceraya gerek yok, sürekli aramazlar umarım.Yarın saat 20:00 da arayacaklar. :)

MyShadowKing bunu beğendi.
  4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    73
    bizede uydunet göz koymuştu.ben şuanda kablo tv ve uydunete aylık 38tl ödüyorum.kablo tv dijitürk ün 10tl lik paketi ile denk sayılır.ama uydunet gerçekten yavaş.download hızım ıdm den torrentten en fazla 120kb/s ttnet kullanırken torrentte 800e kadar tırmanıyordu.internetim sınırsız ama sınırsız gibi kullanmak oldukça zor :) bence geçiş yapacaksan mutlaka araştır.kağıt üzerinde bakıldığında uydunet ttneti 2ye katılıyordu ama sonuç çok farklı oldu.

celeron bunu beğendi.
  5. byserhatt

byserhatt Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz araştırın dünyadaki şirketlerin %90 ını neredeyse Yahudilerin elinde. TTNET bunlardan sadece biri. Borsa yahudilerin icadıdır . Hisseleri belli olmasın diye

celeron bunu beğendi.
  6. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ya bide bunların bilmeme sorunlarınıda biz cekiyoruz ugrasıyorlar tamam dıyoruz mesela uydunet sonra bıdaha arıyorlar ayda bilmem kac tl ye gelırmısınız dıye zaten uydunetteyım dıyorsun bıde oyle ugrasıyorsun :D

celeron bunu beğendi.
  7. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    celeron bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş