sizi derinden etkileyen sözler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve lordbrky06 tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. lordbrky06

lordbrky06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    EN BEGENDİĞİM SÖZLERİ YAZAYIM DEDİM SİZDE BEGENDİĞİNİZ GÜZEL SÖZLERİ YAZARSANIZ SEVİNİRM ;):p

"Ölüm En ßüyuk Kayıp Değildir Aslnda ~
    Asıl Kayıp Yaşarken İçimzde Ölenlerdir ;] "
    -K.İskender.

Her rengin bir kişiliği vardır,her kişiliğin de bir rengi..Ben seninkini buldum;kahperengi !

Dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır,
    diye bir şey yok..
    Dönecek.
    Bir katil, olay mahaline mutlaka geri döner !...

Gün gelecek "sevdin mi "diye,Soracaklar belki de...Korkma "seni sevdigimi" inkar etmeyecegim o zaman...Çok sevdim,bir gülüşüne,Bir ömür adadım diyecegim,......Utanmadan sıkılmadan...Ama gururla "degmezmiş" demeyi de unutmayacağım...

[FONT=&quot]Asklarini satarak yeminlerini
    yiyerek büyüyenlerce
    kovulup dokuz köyden
    sana asla Taif olmayacak onuncuya itildiysen
    aska ihanet etmeyen Neron’un hatrina
    ...onuncu köyü yak gitsin

[/FONT]
    "Ne hâlimi arz etmeye cür'et edebiliyorum, ne de feryat etmeye takatım
    var. Ne vuslat umudu için gayrete geliyorum, ne de ayrılığa güç
    yetirebiliyorum."

Yüz Daha Versen, Yüz Uman Yüzler Bilirim. Yokuşlara Kardeş Olan Düzler Bilirim. Dünya Öküzün Üstünde Derler; Ama Dünyanın Üstünde Nice Öküzler Bilirim !..

[FONT=&quot]
    [/FONT]
    nokta her zaman bitenin arkasından konmaz,bazen gelen"BÜYÜK"olsun diye konulur...

SENI SEVDIM SENSIN DIYE,KALBIMI SEVDIM SENI SEVDI DIYE,ÜMIT ETMEYI SEVDIM BELKI SNDE SEVERSIN DIYEEE

mahkumdur insan yaşamaya herşein ilacı zaman derler ya hiç bi zaman olmadı aslında zamansız tanıdım zamansz sewdm zamansz terkettm zaman zaman hep sorunum oldu hayatımda senn için şiirler yazdım karanlık odamda yine zamanım yoktu aslında uykumdan çaldığım zamanlarda sen döküldün dilimden o anda yine zamansz olacak ya...a duymak istemediğin o 2 kelimeyi söylüorum sana seni sewiorum zamansz olsada..

Senden önce hayatım tıpkı aysız bir gece gibiydi.Çok karanlık,ama yıldızlar vardı,sebepler..Ve sen,gökyüzüme bir meteor gibi girdin.Ve bir anda herşey yanmaya başladı,parlaklık vardı,güzellik vardı.Sen gittiğinde ve meteor ufka düştüğünde,herşey simsiyah oldu.Hiçbir şey değişmedi ama gözlerim ışık yüzünden kör olmuştu.......Artık yıldızları da göremiyordum.Ve artık hiçbir şeyin anlamı yoktu..

Karda donmak üzeresin… Uyumak tatlı geliyor ama sen öldüğünün farkında bile değilsin….

“Dünyada iki kör tanıdım; biri beni görmeyen sen, biri de senden başkasını görmeyen ben

Sular yükselince balıklar karıncaları yer, sular çekilince de karıncalar balıkları

sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende aşkını söyleyemeyecek kadar gururludur

Suskunluğum Asaletimdir[​IMG][​IMG][​IMG]her lafa verilecek bir cevabım var ama ; lafa bakarım laf mı diye ; bir de söyleyene bakarım adam mı diye

sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!''Bir yazar demiş ya''sen git aşk bana kalsın[​IMG][​IMG]
    bende diorumki"BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN[​IMG]

Sen bir başkasın bazı şeylerin cevabısı yazılmamış duyulmamış şarkılarımsın.. Sen bir başkasın bazı şeylerin anahtarısın iç dünyamın başkenti son durağımsın.. Sen bir başkasın bazı şeylerin cevabısın çalınmamış kırılmamış umutlarımsın...

Aşklar, ovaları kaplamış olan muazzam ordulara benzer... Daha dün, bütün ihtişamı ile orada iken, bugün ararız, yerinde yeller eser

İmkansız , bu dünyayı değiştirebilecek gücü içlerinde keşfetmek yerine , kendilerine sunulan dünyada yaşamayı daha kolay bulan , küçük insanların ortaya attığı büyük bir kelimedir . İmkansız bir gerçeklik değil , bir görüştür . İmkansız bir iddia değil , bir meydan okumadır . İmkansız potansiyeldir . Geçicidir . İmkansız yoktur..

Habersiz sessizce çeker giderimm uyanır uykundan dona kalırsın .Bir veda mektubu bile bırakmam suçun ve günahınla kalakalırsın ..

Şimdi söz bitti
    hasretin bir kış gibi soğuk
    içim dışım hazan
    güller güneşe doğmadan
    sen gözlerindeki baharla gel yüreğime
    ve ben düşmeden düşsüzlüğüme
    gözlerimden yakala beni ey AŞK

Adaletsizliği engelleyecek gücünüzün olmadığı zamanlar olabilir. Fakat itiraz etmeyi beceremediğiniz bir zaman asla olmamalı!

Kolaydır aslında noktalar koymak, biten cümlelere; zor olan başlamaktır söze... Kolaydır kandırmak kendini çünkü alışmışlığın vardır, yaşanılan sahteliklere... Zor olan bakabilmektir, gözlerini kırpmadan gözlerinin taa içine... Kolaydır aslında 'SENİ SEVİYORUM' demek... Zor olan taşımaktır, o sevgiyi her an ve her hücrenle....

inSanDa GüZel oLan YüzDür YüzDe GüZel oLan GözDür aMa inSanı inSan yaPan ağızDan çıKan sözDür"..

RuhuN SatıLmışsa ÇarŞı pazarda,TéséLLi Arama Boş SokakLarda.. maziN KirLénmişsé, Lékési ÇokSa, GüzéLLiğin Néyé Yarar Şéréfin Yoksa..!!

İçimde Şefini Kaybeden Bir Orkestranın Hüznü Var...Dışımda CHARLİE CHAPLİN Gülüşü ...

RAKİP kim olursa olsun maç 0-0 başlar

Bende Emanetti Sevdan Bir Armağan KabuL Ettim,İstemene Gerek Yoktu ''Zaten Geri Verecektim''

BEDENİN BAKİRE OLSA NE YAZAR RUHUN ****** OLDUKTAN SORA

ÖNCEDEN SAÇININ TELİNE ZARAR GELSE DÜNYAYI YAKARDIM ŞMDİ IRZINA GEÇSELER SİĞARAMI YAKAR SIRAYA GEÇERİM !!

KayBettigin'de DegiL VazGectiğinDe YeniLirSin.

BEN SENİN BENİ GÖREMEYECEĞİN KADAR ALÇALMADIM SENİN BENŞ GÖREMEYECEK KADAR G*TÜN KALKMIŞ!!!

SEN SEN diye yazdıklarım SEN değilsin; Yanlış anlama... Ağlamalarım sana değil, SEN üstüne alınma... Ben seni yazmakla SENİ yazıyor değilim, SENMİŞSİN gibi algılama... SEN demelerim lafın gelişi SEN SEN olmaktan çıktın çoktan,, BENİM BU AŞK ARTIK ANLA ...

Bir akşamüstü yine seninle düşüyorum devrik cümlelerin satır aralarına. Gidişini yaziyorum yine. Ardında yetim kalan yüreğimi kanıtıyorum her satırda..Gittin ve geride sadece yokluğunla hayat arasında sıkışmış bir adam yaşamakta bıraktığın sokaklarda

Bazen boş bakmak gerekiyormuş, hayatın yalanlarına.. Anlamaya çalışmak saçmalık!Anlamadan yaşamak gerekiyormuş.. Ama bazen! unutmak gerekiyormuş unutulma pahasına. Zaman değilmiş gideni getiren.Aslında zamanmış var olanı götüren...

Toprağa Gömєrsin , Kimsє AnLamaz
    Dışardan Bakınca Orada Biri oLduğunu.. Ama Sєn BiLirsin O Toprağın ALtında
    Nє oLduğunu.. "Sєvdiğimi" Unuttum DiyєnLєrdє BöyLєdir.. KaLpLєrinє
    GömєrLєr , "Unuttum" DєrLєr.. DışardakiLєr AnLamaz Ama Sєvєn BiLir
    iÇindє Çürüyєn Cєsєdin Kime Ait oLduğunu..

Ya Sözlerin Aklimda[​IMG] Ya Da Aklim Adinda[​IMG] Ya Hayalin Karsimda[​IMG] Ya Da Sesin Kulagimda[​IMG] Ya Ben Çildiriyorum[​IMG] Ya da Çok Özlüyorum[​IMG] Ya Özlemek Çok Güzel[​IMG] Yada Özlenen Çok ÖZEL...

[FONT=&quot]GönLüm kırGın ve yaraLı[​IMG] Seni unuttum sanma bu gönüL Sana haLa SevdaLı ama bu yürek Seni bir daha anmayacak kadar DeLiKaNLı[/FONT]
    [FONT=&quot] [/FONT]

Kimbilir kaç kişi senin zarif hallerini sevdi
    Kaç kişi güzelliğini sevdi
    Belki gerçek aşkla; belki değil

Ama bir tek kişi seni sevdi.
    Bir tek kişi değişen yüzündeki hüznü sevdi.

Madem oyun oynuyorduk. hazır sen bu kadar kaptırmışken rolüne kendini. Perdeler kapanmadan son bir kez, hayran bıraksaydın beni kendine.Öyle ki bende alkışlarla uğurlasaydım seni...!!!

İnsanlar başaklara benzer.
    İçleri boşken başları havadadır;
    doldukça eğilir. MONTAIGNE

Düne kadar bana tapan hayatımın kadını şmdi başka kollarda hayat kadını

Ferman sende, ama güzel yaşamak bizde: Senden ayığız bu sarhoş halimizde. Sen insan kanı içersin, biz üzüm kanı: İnsaf be sultanım, kötülük hangimizde?

Ö.Hayyam..

[FONT=&quot]Gitmek için bahane aradığımı sanardın ya hep..
    sen bilmedin...Gitmeye bahanem çoktu da ... Ben hep kalmak için bahane
    aradım...Ama yoktu[/FONT]

[FONT=&quot]Suskunluğum seni yanıltmasın konuşursa kaldıramazsınZamanında değer verip altını çizdim
    şimdi bana zorla ÜSTÜNÜ ÇİZDİRECEKSİN[/FONT]

[FONT=&quot]“ Sadakât” mıydı
    zamana yenilen...

Yoksa ”Zaman”
    mıydı ihanete buyur gel diyen[/FONT]

Alın yazımı değiştiremem ama,
    İstemediğim kadere de boyun eğmem...

[FONT=&quot]Bu limanda kaybettiğim ilk gemi sen değilsin...
    Şunu unutma,
    Rıhtımda kalanı değil,
    Çekip gideni vurur fırtına[/FONT]

Senin kolların yok mu be kadın !
    Neden her ' Seni Seviyorum ' diyene , bacaklarını açıyorsun ?
    !K.İskender

Attığın kazıkları saklıyorum..

Saklıyorum ki, gün gelip bana döndüğünde seni oturtacak yerim olsun..
    ...
    *Küçük İskender

:Dhyper_hyper_hyper_

2. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Gerçek şu ki herkes seni incitecek ,yapman gereken tek şey ,acı çekmeye değer birini bulmak..

Bob Marley

Temiz yürekli insanlar hiçbir zaman rahat hayat yaşayamazlar. Çünkü kendilerini başkalarının hayatı için feda ederler..

Değer verdiğin birisi için asla hayatını ve kariyerini riske atma.Eğer işler kötü giderse cenazesine çiçek yolla...

spy game

Benim inandığım şeye göre, insanı öldürmeyen şey, onu tuhaflaştırır.

Joker

yeter mi :D

3. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Para Para Para...

Napolyon Bonapart

bi an cüzdanıma bakıyorumdaa bu söz beni çok etkiliyor...

4. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    Bazilari seyrederken hayati en onden,
    Kendime bir sahne buldum oynadim.
    Oyle bir rol vermisler ki,
    Okudum okudum anlamadim.

Olumun son iyiligi bir daha olumun olmamasidir..

Ask ve nefretin olmadigi bir oyunda kadin orta dereceli bir oyuncudur.

Babanin gizledigi sey ogulda aciga cikar..

F. Nietzsche

ynss bunu beğendi.
  5. muho444

muho444 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    İçimde Şefini Kaybeden Bir Orkestranın Hüznü Var...Dışımda CHARLİE CHAPLİN Gülüşü ...

melankolia_sago bunu beğendi.
  6. ynss

ynss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Got a secret
    Can you keep it
    Swear this one you'll save
    Better lock it, in your pocket
    Taking this one to the grave