Sizde varis sorunu var mı?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve emirturk tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle herkese merhaba.
    Birkaç gündür canımı sıkan bir durumu yaşıyorum. 27 yaşındayım hayatım boyunca hiç bir kötü alışkanlığım olmadı. Hiç sigara kullanmadım, bu yaşıma kadar aldığım alkol toplasanız 3,4 kadehtir.Dinlenmeme dikkat ederim. Bu zamana kadar spor farklı şekillerde hep yaşantımda oldu. Okul yıllarında basketbol ve atıcılık, bisiklet, koşu, sonrasında hobi olarak body building, koşu ve crossfit tarzı çalışmalar. Bir süredir daha çok kardio çalışıyorum iki günde bir 5-10km. lik koşular ve hafif barfiks, squat, şınav şeklinde anlayacağınız kendimi çok fazla zorlamıyorum. Yaklaşık dört-beş gün önce ayak içlerimde topuğa yakın kısımlarda ve ayak bileklerimde mor, pembe kılcal damarlar dikkatimi çekti varis olduklarını anladım ama konuyla ilgili pek fazla bir bilgim yoktu biraz araştırma yaptım araştırdıkça canım dahada çok sıkıldı. Anladığım kadarı ile bunu durdurmak mümkün değil sadece cerrarhi ve estetik çözümleri olan ciddi bir durum.
    Kendimde bu durumu farkettiğimden beri sokakta insanların bacaklarına,ayaklarına sürekli bakıyorum benim yaşıma yakın insanlarda da bu durum varmı diye, işin ucunda birde yanlış anlaşılmak var. :)
    Henüz doktora gitmedim açıkçası doktorlardan biraz çekiniyorum fobi türü bir durumum var. Merak ettiğim içinizde böyle bir sıkıntısı olan kendisinde bu tür birşey gözlemlemiş olan varmı. Eğer var ise hehangi bir ağrı vs yaşıyor mu? İlgilenen herkese şimdiden teşekkürler.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :

https://www.google.com/search?q=var....0.57j60j62l2.4960j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş