sizcede sacmalik degilmi?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Chomoloko tarafından 7 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    evet arkadaslar bugunun ozel sakasi,biraz uzun ama lutfen okuyunuz
    bu yazin basinda bir kiz ile tanistim benden hoslandigini soyledi..ilk baslarda ben yanasmadim yakin olmayan selamlastim bir arkadasimdan ayrilmis di aranizi duzelteyimi dedim benimle 2 gun konusmadi benim icin artik o bitti dedi onu cok ashaladi benimle konusurken onun hakinda cok seyler soyledi inanamiyorum kendime dedi onunla nasil cikmisim vs onu faceden sildi , artik benim icin tek bir kisi var dedi onu da biliyorsunuz..,her neyse ben gene yanasmadim.. cunku bundan 3 yil once bir kiz sevdim onunla 2 yil ciktik tum aylem biliyodu zaten,ciddi dik ona gercekten inandim guvendim , sevgililer gununde ona hediye almistim 2 gun sonra ayrildik ve tam 4 gun sonra baskasiyla cikmaya basladi onunla mutlu oldu. ben burda olan inancimi kaybetim cok kalbim kirilmisti..bir daha kimseye guvenmeyecegime soz verdim kendime. bu son bir yildir kimseyle ishim olmadi kimseyle cikmadim sadece antremanimi yaptim ve diyetimi takip ettim..neyse gelelim bu 3 ay icindeki olan kiza nasil olduysa oldu arkadas gibi kafeye ciktik sonra gezdik ve o gun tam 8 bucuk saat gecirdim onunla zamanin nasil gectini anlamadim sanki yarim saat mis gibi geldi ona da bana da..o gun olan oldu ondan cok etkilendim..boynuma kucagima atliyordu kendisi opuyordu beni... o kadar sicak kanli bir kiz di ki. ..iyi kalpli ve civil civil (gibi gelmis )..
    neyse o gun eve geldim..ve hep o aklimda,kendi kendime dedimki basit bir hoslantidir..o aksam sabaha kadar konustuk facede..biliyordumki uyumam gerek,ama birseyler beni engeliyodu? bir turlu onunla konusmayi brakamiyodum ve hep o aklimdadi..kac haftalar boyle gecti..sabahlara kadar konusduk..ben ona gercekten inandim guvendim..ve sevdim onu bana dediki sen benim hayatimsin, nefesimsin bir insan nefesiz nasil yasar dedi ? vs beni hayati olarak belirti..benimle olmayi cok istiyordu
    Kizla topu topu 4 defa bulustuk..hepside cok guzeldi..ve 1 ay sonra ben buna asik oldumu anladim..sanki dunya durduda sadece bu dunyada o var..
    sanki sadece mutlulugu onda bulabilirim..onda olan ozelikler baskasinda yokdu sanki..cok farkliydi..
    her neyse oyle boyle derken..3 ay gecti ve iste aramiz bozuktu konusmuyoduk bir haftadir ..o uzaktan selamlastigim arkadas benim facede ekliydi.. son gunlerde ona yazdigimda bana karsi cok soguk davraniyodu.. bu kiz o eski sevgilisi olan arkadasi facesinden silmisti ama eklemisler birbirlerini yeniden, eski sevgilisi benim facemde ekliydi zaten nasil olduysa bilmiyorum resimi dikkatimi cekti o eski sevgilisinin bir tikladim arkadaslar, resimine bir opucuk ve kalp koymus bu benim asik oldugum kiz? ve eski sevgilisyle beraber gormus bir arkadasim o soyledi..bugun cok kotu oldum resmen basima kaynak sular dokuldu..insanlara olan guvenimi tamamen kaybetim
    bugun konustuk son kez onunla
    dedigi sey tam shuydu,ben seninle cikarken eski sevgilim aklima gelmemish
    hani demistim ya 1 haftadir konusmadik aramiz bozuktu diye konusmadimiz zaman aklina gelmis,o namusuz eski sevgilisi gitmish kizin yanina..kiiz bugun diyo ben onu sevdigimi bugun anladim dedi,ona ne kadarda kizign olsam kizamiyorum dedi? ve ben burda fittirdim koptum arkadaslar..dun sizi hayati nefesi olarak belirten insan bir kac gun konusmuyorsunuz ve aklina eski sevgilisi gelmis ve yaninada gelmis ona kizamazmish vs..ulan sen sonradanmi ******** oldun yoksa Anadan dogmami?
    ben seni sevdim,senin icin gecelerimi feda ettim..antremanimi etkiledin
    kos koca 3 ayimi verdim sana..bu benim icin tamamen hayal kirikligi oldu,artik kimseye guvenmeyecegimi anladim,kizlar sevmeyi bilmiyorlar,sadece o sevgiyi anlik belirtiyorlar hepsinin ruhu fahishe hayatimis nefesimish o sicak kanliliklar o atesli sicak anlar..bunlarin hepsi sevgi belirtisi sanmistim....bundan oncekide buna benzer bisey oldu
    psikolojikmen battim arkadaslar..once kendimi toparlamak istiyorum..ayni sente yasiyoruz
    saka gibi ya..bugun gecmis karsima,ben seninle iken o aklima gelmedi
    1 hafta konusmadik aklina gelmis ben onu gercekten seviyormusum diyo ona kizamiyorum diyo..(megerseki 1 defa kavga etmistik sana da kizamiyorum demisti) ne diyim... shu an cok kotuyum arkadaslar..
    Yorumlarinizi bekliyorum belki biraz olsun yardim ederseniz belki kafami dagitir kendimi toparlarim,biraz uzun ve karisik oldu kusuruma bakmayin kafam yerinde degil,umarim beni anlarsiniz
    Saygilarimla Mehmet

Son düzenleme: 7 Ekim 2012
    Bahadir90, John399 ve celeron bunu beğendi.
  2. nihatcankoc

nihatcankoc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bir benzeri benimde basıma geldi. Haklısın çok şeyler diyorlar ama hepsi yalan. sadece hevesleri geçene kadar. Bu duruma düşmemek için kendini hep ağırdan satcaksın, anladığım kadarıyla sen ona çok iyi davrandın. İyi davranmakla hata ettin. Bir yanlışın daha ise , ona güvendin. Güvendiğini belli etceksin ama hiçbir zaman güvenmiceksin. Malasef şimdiki kızların çoğu böyle. Dert etme fazla, bunlardan ders çıkar , daha 18 yasındasın neler çıkcak önüne.

celeron bunu beğendi.
  3. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    işte benim tek aşkım spor diyebilirim.spora verdigim önemi hiçbi kıza vermemişimdir.
    Sporum beni hiç satmamıştır bende sporumu hiç satmadım...

4. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    ''3 yil once bir kiz sevdim onunla 2 yil ciktik tum aylem biliyodu zaten,ciddi dik'' buraya kadar okudum sonra yaşına baktım valla haklısın gerçekten saçmalık.

5. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Tamamini oku demiyorum ,zaten sen bunu bir sacmalik olarak belirtmisin o senin mantigin..ginede dusuncene saygi duyuyorum

bu konuda kirici olabilirim

o 3 yilin 2 sene si o kizla beraber gecti son bu 1 yilim ise antreman ile gecti..genelde bunu sana yazma geregi bile duymazdim ginede burdaki forum aylesindensin.

Son düzenleme: 13 Ekim 2012
  6. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaş gördüğüm kadarıyla Bulgaristanda yaşıyor. Ondan yazımında hatalar olabilir. Hangimiz burada hata yapmıyoruz.

Neyse gelelim konuya. Valla işin açıkcası günümüzde bu tarz şeyleri hem kızlar hem erkekler yapıyor. Nedeni ise malum dizilerden çok çabuk etkilenen genç bir nesil var. Kurtlar Vadisi izleyen mafya, Muhteşem Yüzyılı izleyen kendini sefere çıkmış falan zannediyor vs vs... Onun dışındaki dizilerdeki ilişkilere dikkat et o onunla yatar döner geri başkasıyla takılır sonra geri yattığına döner şeklinde ilişkiler var. Her ne kadar bu boyutta olmasa da benzer mantık senin yaşadığın durum. Ben senin yerinde olsam ilk baştan beri olan bu durumu korurdum. Hiç buluşmazdım. Daha önce 3 kere başıma geldi benzer durum. Hiç bir şekilde buluşmadım. Bir insan ilişkisini bitirip hemen geliyorsa sorun vardır.

Chomoloko bunu beğendi.
  7. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Selam adaş .
    Bak arkadaşım sana canı gönülden yazacağım çünki desteğe ihtiyacının oldugu görüşündeyim . Bayan diye tabir ettiğimiz canlılar öyle gariptirler ki nerede nasıl tepki vereceklerini kestiremezsin . Seninde yaşadığın gibi 1 haftada seni tamamiyle defterden silebilirler ben bunu bildiğim için hiç bir zaman güven duymadım duymamda , ama bu sporu yaparken haz aldığım bir şey şu boyum 1.96 fizigimde oldukca yerinde durum böyle olunca dikkat ceken birisiyim insanlarin bana bakmasından zevk duyuyorum ama sadece bu kadar ilgimi hiç bir zaman 1 kişiye vermedim nasil derler free bir insan olmaya calisiyorum cunki benim ilgimi hakedecek bir bayan ile karsilastigimi dusunmuyorum . Bir bayanla gorustugunde eger cok cıvık davranıyorsa bilki oda birseyleri unutmaya calisiyordur ki senin de yasadıgın gibi eger cok soguk davranıyorsa bilki ya seni gercekten istiyordur ama tereddüttedir vede can alıcı noktada şurası sen 3 ayım boşa gitti diyorsun çok haklısın buna ne sebep oldu önce bu sorunun cevabını ver . Bence sen sebep oldun sen bu kadar bağlanmasaydın bunların hiç biri olmayacaktı unutma daha yaşın genç hepsi gelip geçiçi şeyler bunları bilerek mantıklı haraket etmelisin 1 kişiye bağlı kalmak hiç doğru değil bu yaşlarda kimse aşkından ölmemiş bu zamana kadar biraz gerçekçi olmak lazım böyle durumlarda . Sende artık aranılan olmaya calis .

gordonfreeman ve Chomoloko bunu beğendi.
  8. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    oncelikle ilgi duydugunuz ve yazdiginiz icin tessekur ederim
    evet bazi yazilarimda hatta olabilir sizin gibi mukemmel turkce konusamam :)
    simdiki kizlar sevmek ne oldugunu bilmiyorlar bu tur sevgi sozcuklerini filmlerden goruyorlar sonrada bizim hayatimiza girip alt ust ediyorlar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:18 ----------

bunu yazarak bana cok yardimci oldun adasim,
    tum suc bende oldugunu biliyorum ben ..ama o kadar gercekci ve o kadar guvenilirdiki..anlatilmaz ve duygularim beni elle aldi....ben bunu anladim simdiki kizlar herseyi anlik belirten,ne dediklerini unutan ,anlik ego tatmiminini tatmin eden yaratiklar..
    sizinde dediginiz gibi hic kimse askindan olmemis,mantikli haraket etmek yerine duygularimi arzularimi dinledim,ben simdi hattami cekiyorum,benim icin seven kiz yok!
    bundan boyle benim icin,ask ve sevgi defteri kapandi
    Tessekurlerimi sunuyorum adas

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:32 ----------

bu yasadiklarimin guzel yani ise,hayatan ders aldim ve daha da tecrubeli yapti beni resmen kizlara insanlara karsi bakis acim degisti

Son düzenleme: 13 Ekim 2012
    John399 bunu beğendi.
  9. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Haha çok güzel bunları kavrayabilmen az once disaridan geldim otobüs , carsi fark ettigim her yerde en azindan 1-2 kisi süzdü . Hayatın gerçekleri bunlar malesef sana bir örnek daha vereyim , benim hayatım boyunca izlediğim hayati dersleri anlatan bir dizi vardı adıda ezeldi şu sahnesini izlemeni istiyorum . https://www.youtube.com/watch?v=7CzjwBUe3to sana sadece şu sözü yazıyorum '' Bilemem kardeş meyvayı soymadan içinden ne çıkacak bilemem ''

Chomoloko bunu beğendi.
  10. Bahadir90

Bahadir90 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Kardeşim ikinci partını okuyup sonra 1i bilmediğim için onu okuyup yorum yapıyorum. Birçok arkadaş ne yapman gerektiğini yazmış zaten onlara katılıyorum aynı travmanın daha ağırını 16 yaşında ben de yaşadım seninki umarım kısa sürer benimki 2 yıl sürdü yazsam vallahi kitap olur. Ama özde olay aynı. Seni deli gibi seviyorum hayatım nefesim diyen kız 3 gün sonra seni öyle bir satar öyle bir hançerler ki tren çarpmış gibi olursun. Kız milletinin standart bir versiyonu yoktur duyguları çok çabuk değişir hepsi farklı farklıdır. Unutmaya çalış ve bi daha yaklaşma.

Saygılar.

Bahadır.

11. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    malesef eski basligim kilitlendi cunku forum kuralarina haykiri,buraya tasiyorum konuyu

herkeze iyi aksamlar arkadaslar..

Bilmem hatirlarmisiniz bundan nerdeyse 2 ay once bir kiz'in bana ihanet etmesini paylasmistim burda.. eger usenmeseniz buyrunuz okuyunuz konuyu anlarsiniz, 1 dakikanizi ayirip
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...mi-t60899.html

Evet,gelelim esas konumuza,benim kiz kardesim var,ve o kizla ayni okul da okuyor,
    oraya gitmek zorunda kaldim kiz kardesime bisey demek icin odalara bakarken okul da onu gordum..

ben bunu facebook'ta arkadasligimdan cikardim zaten ayni ihanet etigi gun,
    fakat bana bugun saat 18:00 sularinda mesaj yazmis,Kopyaliyorum tam olarak ne yazdiysa,

*Kizin ismini vermiyorum

"Benden nefret ettiğini biliyorum..İstemezdim böyle
    olsun..Senden Her şey için cok özür dilerim
    istersen benimle konusma,ama affet beni çünkü gerçekten üzülmeni
    istemedim..geçen gün bizim odayin kapisini açınca çok kötü oldum.. Tekrar çok Özür Dilerim

2 ay gecmis olayin ustunden simdi farkina varmis bu hatun hattali oldugunu,ne insanlar var bu dunyada..ben o 2 ay aci cekerken sen gonul eylendiriyordun o sevgilinle..her neyse gecti o gunler.

not:verdigim linki okuyunca konuyu zaten anlayacaksinizdir.

simdi,bana kalsa cvp cevirmiycem fakat,aklimda bazi guzel seyler donuyor,ben bu kizin yokluguna artik alistim,acaba cevap cevirsemi " onemli degil,ben bu hayata bir defa daha cok buyuk ders aldim,en guzel gunler seninle olsun,bu tur mesaja gerek varmi? veya baska birsey onerirmisiniz?

saygilarimla

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:07 ----------

oncelikle ilgilendiginiz icin tessekur ederim,

beni biraz olsun anlamisinizdir,zaten cevap cevirmeyi dusunmuyordum fakat burdaki arkadaslarin bakarsin aklima yatan fikirleri cikar diye,ayrica sizinle paylasmak istedim,

saygilarimla

Sayfayı Paylaş