Sizce Zyzz estetik ameliyatı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Hatergonnahate tarafından 13 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Zyzz estetik yaptır mışmıdır?

1. Evet

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Hayır

100,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Bu saçma sapan gereksiz sporla uzaktan yakında alaksı olmayan yorumları gördükten sonra yourumum şu;
    Ciğerr Kardeşler'de yenir :p
    Kardeşler Ciğer. Ciğerde öncü :D:D :D

2. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    afiyet olsun başkan o zaman sana :D :D

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Konunun hem açılışı hem de karşı çıkılışı yeterince saçmaydı, doğru dürüst muhabbet de dönmedi zaten. 20. yüzyıl başı Osmanlı askerlerinin giyimi konusunda Alman ordusundan etkilenilmişti ve üniformaların dizaynları Almanlara yaptırılmıştı. Batı etkisinden kurtulmak için tek bir yol vardır o da batıdan üstün bir medeniyet kurmaktır. Bu ancak bilimle, sanatla, özgür düşünceyle olur, geçmişe saplanmakla değil. Zyzz de gayet ibiş bir tiptir, o konuya katılmakla birlikte herkesin de ibişe dönme özgürlüğüne saygı duyuyorum. Zyzz hayranı arkadaşlara da elemanın fiziğini değil, yeni bir dil yaratıp kendi kelimelerini kullanabilmesini sağlayan özgüvenini örnek almalarını öneririm. O özgüven olduktan sonra dış görüntünüz nasıl olursa olsun benzer etkiyi yaratırsınız. Haydi hayırlı tıraşlar.

alvel, dogukank, mericboss99 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. arnoldtr0694

arnoldtr0694 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Atalarimiz osmanli devletinden falan dusun,yeniceri olmak yerine gymlere mi gidiyolardi? Bu sporuda turkler bulmadi ozaman? Senin 90 yasindaki deden atan saydigin hani sonucta.. vucutcumuydu? Gereksiz konusma bence herkes istedigini yapmakta serbesttir :)

5. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    Para denilen illetide türkler bulmadı sende para kulanma o zaman sporu ben sağlık için yapıyorum özendigim için degil eğer sen özendigin için yapıorsan bırakabilrisin.
    ben sadece o adamın giyim tarzını sevmiyorum diyorum sanane ki bundan ? dedigin gibi herkez istedigini yapmakta özgür bu benim secimim sanane ki ? ben sevmiyorum onu giyiniş tarzıdan dolayı

6. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    Karşı çıktığın akıma kapılmış gidiyorsun gelmiş burada esip gürlüyorsun. Sana kendi kullanıcı ismini hatırlatıp kendi haline bırakıyorum errrrkek adamsınya.

7. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Ohhoovv çok sert. Helal. :D

Sayfayı Paylaş