Sizce yeterlimi ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve 564yasin tarafından 19 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 564yasin

564yasin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar , 1.88 82 kiloyum 5 aydır BB yapıyorum fakat ögrenci oldugum icin ögünü 6 ya falan bölemiyorum ve yeteri kadar beslenemiyorum . Günlük 4 5 yumurta ton balığı tavuk vb tüketiyorum fakat istenilen miktarda degil . Sorum şu olucak bana protein tozu + bcaa almam tavsiye edildi . Bende weider premium whey aldım fakat icerigine baktıgımda bcaa oranı hiçde fena degil sizce yanına ek olarak bcaa almam gerekirmi ? Baktıgım digerl wheylere göre bcaa miktari gayet tatmin edici cünkü.

2. nonstoper26

nonstoper26 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Kaç Saat Antrenman Yapıyosun Antrenmanların Çok Şiddetli Geçmiyosa Bnce Bcaa Almana Luzüm Yok Birde Ton Balığı Hergün Almak Doğru Olmayabilir Araştırırsan Fazla Ton Balığının Vücutta Civa Birikmesine Yol Açtığı Bununda Kalbe Zarar Vericeğini Okuyabilirsin.

3. 564yasin

564yasin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Haftada 4 gün antreman yapıyorum ortalama 1 saat civari sürüyor ilk başta kardiyo anlamında 4 tane hareket yapıp ağırlık antremanına geçiyorum . Yağ oranım %19 . Peki sadece weider whey yeterlimi yoksa yanına bi supplement almama gerek varmı ? Yorumun için sağol bu arada.

4. nonstoper26

nonstoper26 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Şuan İçin Gerek Olduğunu Düşünmüyorum Tabi Forumda Daha Bilgili Kişiler var Onlar Neder Bilemicem ama Bana Kalırsa Gerek Yok. Yeteri Kadar Beslenemediğini Söylemişsin Ortalama Bir Bcaa Minimum 100 Lira Bunun Yerine Bu Parayla Beslenmene Lor peyniri ve Yulaf Ezmesi Eklesen Daha Güzel Olur Lor Peyniri 500 gr'ı Aşağı Yukarı 5 TL (100 gr 1 TL gibi çok düşük bi rakama denk geliyo) Günde 100 gr Tüketsen Ortalama 15 gr Protein Alırsın Aylık 30 TL Yapar Eti Lifalif Yulaf Ezmesi Buda 5 Lira Civarında 500 gr'ı Günde 100 Gr'da Bundan Tüketsen 10.7 gr Proteinde Burdan Gelicek extradan 25 gr Protein Alıcaksın Bu Şekilde Öğünlerine Hem Lif Hem Protein Eklersin Hemde Öğün Sayın Artar Maliyet 60 TL Etti 40 TL de Karda Kalmış Olursun Yinede Tercih Senin...

Sayfayı Paylaş