Sizce yanlış bir şey mi yaptım ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Hastoom tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Hastoom

Hastoom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese selam bir konu hakkında size danışmaya karar verdim.
    geçen faceden üniden bir kız beni ekledi. biraz konuştuk işte sonra ben nazikçe bazı problemlerimin olduğunu onları çözmem gerektiğini söyledim. ama seks istersen yapabilirim dedim. sonra bu bana ne biçim konuşuyosun falan diye sert çıktı.

neyse size sormak istediğim şu. acaba ben kabul etmediğimden mi böyle sert çıktı yoksa ben mi yanlış bir şey söyledim :)

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bu yaklaşımın işe yaradığı da olur yaramadığı da olur, duruma bağlı. Yanlış söz yoktur yani, yanlış insan ve/veya yanlış zaman vardır. Bekleyip göreceksin :)

Balboa7 ve Hastoom bunu beğendi.
  3. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    çok açık sözlü olmuşsun bence yanlış yapmışsın biraz şimdi o senin kız kardeşin olsaydı muhabbetine girmeyeceğimde bu devirde fahişeye bile fahişe dersen alınır biraz empati. o yüzden ağır olmuş şuan ciddi bilr ilişki istemiyorum demen yeterdi eğer oda istiyorsa zaten bende ciddi aramıyorum diye bi cevap atardı büyük ihtimal yani seninki çok açık olmuş :D

4. Hastoom

Hastoom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilmiyorum ben mi sexi çok normal karşılıyorum acaba? benim kafama şu takıldı. şimdi ben bunu diyerek sapık bi görüntü mü çizmiş oldum? :D

5. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Sexi normal karşılamanız da normal, büyüdüğümüz toplum ve nesil böyle artık böyle başlıklara şaşırmıyorum.

Ayrıca konuya gelecek olursak konuştuğunuz kız bir şey demediyse yanlış bişey dediğinizi sanmam.

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    açık ne istediğini belli eden biri olduğunu kıza belirtip etkilemeye çalıştın ama hata yapmışsın eğlence arıyorum kafa dağıtmaya ihtiyacım var deseydin mesela daha iyi olurdu direk sex denilmesi hoş karşılanmayabilir az biraz sabırlı ol:) doğru zamanda doğru cümleyi kullan

Sayfayı Paylaş