Sizce tekwandomu kick boksmu body buldingle beraber

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Aslann tarafından 26 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Son zamanlarda burada baya bi serseri türedi nasıl desem tinercisi balicisi fink atıyor ortada ona buna çatanmı dersin sigara isteyenmi neyse işin özü body bulding le beraber bunlara karşı koyabilecegim bi spor lazım kick boks iyi gibime geliyor çevredme tekwandocu çok tekwandoya git felç edebilirsin ögrenirsen diyorlar sizce hangisi amacım dövmek degil yerden kalkamacak hale getirmek bide 2li mücadele için lazım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:59 ----------

Yanlış anlamayın tek olsalar karşı koyuyorum öncedende dedigim gibi ellerim sert sadece 2li mücadelede karşı koyabilecegim bi sanat lazım kavgayı genelde kesin çözüm olarak bulmam eskiden birçok olayım oldu sonu yok sen döversin bu sefer onlar fazla gelirler sen fazla gelirsin öyle uzayıp gidiyor o yüzden konusma taraftarıyım ama dedigim gibi serseriye ne kadar laf anlata bilirsin ki

2. Burak53

Burak53 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    1 sene kick box yaptım, yararlı bir spor.

Ama hiç bir salon dövüşü sana dışarıda 2-3 kişiye karşı koyabilmeyi garantileyemez. Hangi dövüş sanatını yaparsan yap, sadece o dövüş sanatının kuralları içerisinde ki teknikleri öğrenirsin. Gerçek hayatta ki kavgalarda maalesef kural diye bir şey yok. Ama yinede tekme, yumruk ve kendini koruma tekniklerini bilmenin elbette ki yararı olacaktır.

Ancak sokakta, kuralsız kavgada kullanabilecek en iyi spor bana göre wing chundur. Bir ara eğitimi aldım, ancak yapması çok zor olan bu sporda vücudunun çok iyi bir esnekliğe ve hıza sahip olması gerekiyor.

Aslann bunu beğendi.
  3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    en iyisi kavgadan kaçmaktır
    küçük bir bıçak darbesiyle koca bir hayat sönebilir
    hiç kaçamayacağın durumlar için bir çok dövüş sanatı var hepside kendine göre üstünlükleri var
    bnunla ilgili forumda epey cevap var araştırmanı öneririm

Aslann ve Burak53 bunu beğendi.
  4. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Sagol dostum karşı koyma derken nasıl desem bunların arasından lider olarak gördüklerini döversen senden korkarlar bişey yapamazlar o açıdan lazım dövüşmeyi bilenle bilmeyen arasında büyük fark var bunu en iyi sen bilirsin senin karşına normal birisi gelse ondan seri vururusun tekniklerin olur ve düşünerek hareket edersin ötekisi ise sadece düz saldırı o açıdan demiştim Kas gücüde ayrı planda o yüzden body lazım çünkü dediklerim genelde inşaatlarda çalışmış tipler kendi arkadaşları dışında kimseyi sevmezler

Sayfayı Paylaş