Sizce seviyomudur abiler...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve adkins1840 tarafından 14 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Kalbini nasıl hafif kırıcam ki

2. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Neyse, zaten dediğimi yaparsan kalbi biraz kırılır yani bu senin için iyi anlamda.

3. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Abi tavsiyen için çok teşekkür ederim ayrılalım dediğinde bunu yapıcam iyi veya kötü ne olduğunu görücem pişman olup dönerse anlarım ki beni seviyodur bana bi daha yüzüme bakmazsada arkasından koşturmanın bi anlamı yok

4. gokhan.grrrr

gokhan.grrrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Bes-Tepe, Varna, Bulgaria
    Siktir git oZaman ayriliyorum de kopek gibi gelir pesinden

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    öncelikle, konuyu açan kişinin kız arkadaşı, ya da belki müstakbel eşi için kullanılan tabirlere dikkat etmeniz gerektiğini düşünüyorum. ve konu sahibi arkadaş, sana gelirsek, kız arkadaşın için bu uygunsuz kelimelere gülücükle karşılık veriyorsan, belli ki senin içinde sevgi namına hiçbirşey yok. ayrıl gitsin...
    yenge hanıma gelirsek, tahminim yaşı, 16-17 civarı.... bu yaştakı kızlar sevdiğine sürekli ayrılalım der. tek sen değil, çok kişi bunu yaşıyor. ayrılmak istemiyor ama, onu kaybetme korkusunu sana aşılamaya çalışıyor. o yaşta kafa buna nasıl basıyor bilmem ama, kızlar hakkaten bu konuda uzman. ayrılalım desen, ağlar peşinden gelir.
    ama sen yine de ayrıl...

6. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yaver abi ben o söylenenlere sadece bir fikir olarak bakıyorum her kafadan bi ses çıkıyo benim hepsini yapacak halim yok benim amacım bu kıza yaptığının yanlış olduğunu ispatlamak ve herkesin dediğine gülüyorum çünkü ben onları yapacak bi insan değilim yani sevdiğim kızdan vazgeçip diğer kızlarla gönül eğlendirmeyi aklıma getirmem ben sadece buna gülerim ayrıca siktir git diyene söylüyorum yaşça benden büyüksün ama beyin olarakta biraz büyü

7. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bu işlerde tavsiye para etmez zaten... gün olur , annen, baban, abin, kardeşin, amcan dayın ninen deden tüm sülalen toplanır, sana bir kız tavsiye eder, çok iyidir, çok güzeldir der, ama ısınamazsın.... gün olur bir kıza vurulursun, annen, baban, abin, dayın amcan deden ninen tüm sülale hatta tüm şehir hatta dünya birleşir sana engel olmaya çalışır, karşına dikilir, ama sen kimseyi dinlemez, sevdiğine sıkı sıkı tutunursun.
    senin kız arkadaşının kabahati yok, yaşı 16-17 diye tahmin ettim ama, sonradan gördüm 16 imiş. bizim de başımıza geldi ilk aşkımızı yaşarken... günde 500 kere "ayrılalım" derdi.
    daha dün otobüs durağında iki liseli aşığı gördüm, tartışıyorlardı, kız diyor ki çocuğa, "ya biz ayrılalım en iyisi taam mı?" sonra el ele gittiler... yani nere gitsen, bu kızlar aynı... ayrılalım demesi sevmiyor anlamına gelmez. onların kafasında bin tane tilki dolanıyor, ne düşünürler anlamak imkansız...

8. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Abi en mantıklı açıklama bu oldu ve şimdide senden extra bisey öğrendim yani anladığım kadarıyla bu kız ayrılalım desede aslında beni seviyo ve ayrılmak istemiyo ama olurda ayrılalım dediğinde ciddi olduğunu nerden anlayabilirim abi yani olabilir belki beni istemeyebilir bunu nerden anlayabilirim bu konudada fikrini alabilirmiyim

9. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    hah bak şimdi can alıcı soruyu sordun :) gerçekten ayrılmak isteyince nerden anlayacaksın :)
    laf meclisten dışarı,kızlar maymunlar gibidir, tutunacak başka bir dal bulmadan, tuttuğu dalı bırakmaz :) başka birini bulduğunda, senden gerçekten ayrılmak isteyecektir.

10. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Abi bu daha kötü ya başka birini bulduğunda bana söylerse ben yerimde duramam sevdiğimi elimden alan elleri kırarım

11. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    dur aklına hemen öyle şeyler getirme, ben en kötü ihtimali söylüyorum. inşallah hiç öyle bişey olmaz, kız başkasını bulmaz, sen başka elleri kırmaz, beraber mutlu bir şekilde yaşar gider, sonra da evlenirsiniz.

frodobagins000 bunu beğendi.
  12. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Abi inşallah ya yemin ederim ki allahtan en çok istediğim bu kızla evlenip mutlu olmak ve olucağınada inanıyorum kızıda okul bittikten sonra isticem :) ve büyük konuşmıyımda babasıda vericek çünkü beni tanıyolar abi bana yolumda ışık tuttuğun için teşekkürü sana borç bilirim:)

13. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Moruk baska birini bulunca seni birakicagi kesin bu benimde basima geldi ayni seninki gibi basliyip sonra kizla evlencegime inanarak yasadigim 12 ayima uzuluyorum halada kopek gibi seviyorum kizlar ayrılınca bi gazlara gelip 4 5 kisiyle daha cikiyolar burada kendini tutman cok onemli tutamazsan sen kaybedersin ben aileme kadar kaybetmistim toplamayi onuruma yedirememistim ve kötü yerlerde toplanmisti. Benim tavsiyem seviyosan bile belli etme o kadar cok sonra nasil olsa seviyo diyip umursamaz eyer birakmak istiyosa ona ayrilmanin bi çözüm olmadigini soyle ve ikinizin ortak karari olabileceginden bahset baktin hala usteliyo yolu ver ama saglam verki akli sende kalsin 2 3 gun icinde yanina geliyosa gelir gelmiyosa en basindan kendi yoluna bak cok yoruluyosun sonrasinda.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Abi inşallah ya yemin ederim ki allahtan en çok istediğim bu kızla evlenip mutlu olmak ve olucağınada inanıyorum kızıda okul bittikten sonra isticem :) ve büyük konuşmıyımda babasıda vericek çünkü beni tanıyolar abi bana yolumda ışık tuttuğun için teşekkürü sana borç bilirim:)

15. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Benden başkasına bakmaz ona güvenim tam ama yinede geleceği bilemeyiz herşey olabilir olursa yediğim kazığı kendime yediremem ve çok sinirlerinirsemde herşeyi yapabilicek biriyim ama en ufak ihtimal vermiyorum başkasına bakacağına dair

16. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    sevdiği için 1 kere karakola, 1 kere de hastaneye düşmeyen adam, "sevdim" demesin :)

17. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Abi karakola değilde sevgilimin yüzünden hastaneye gitmişliğim var :)

18. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Bi defa oldu bidaha asla izin vermem abi zaten kimseyide bidaha sevmem öyle

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaver27 bunu beğendi.
  19. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Abi kimseyi bòyle sevmemelisin zaten seni seven birisini bulduktan sonra onu daha çok sevmelisin eğer o senin değerini bilmediyse sevgiyi haketmez zaten ama seni seven başka birini bulduğunda onu daha çok sevmelisin diye düşünüyorum tabi benim şahsi fikrim

20. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Ben sana söliyim. Gidene yol yakışır diceksin. DAha fazla kendini küçük düşürme sonra iyice ezmeye çalışırlar ve değerin düşer. Karakterinden ödün verme asla ! ADamsın bor :D

Sayfayı Paylaş