Sizce seviyomudur abiler...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve adkins1840 tarafından 14 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Kız arkadaşımla her tartîşmada kız bana ayrılalım deyip duruyo ben ayrılmak istemiyorum falan diyorum aradan 1 gün geçiyo bana seni kaybetmekten korkuyorum falan diyo madem beni kaybetmekten korkuyo neden her tartîşmada böyle şeyler diyo abi ya ona hiç bi zaman tartışmalarımızda kötü bisey demedim adam akıllı sakin konuştum hep ben haklıyken bile üste çıkıyo hep ben özür diliyorum ben bunlara katlanıyorum çünkü o kızı çok seviyorum onsuz olamıcağıma inanıyorum oda bunları söylüyo ama bu nasıl sevgi ben anlamadım seven insan defalarca ayrılalım dermi abi ya tecrübeli abilerimden tavsiye bekliyorum

Aykut Can bunu beğendi.
  2. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Kendisine sormadın mı neden böyle yapıyormuş?

3. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Sordum ben sinirlenince kendimi kaybediyorum diyo bi tek sinirlenen o değil ki ben çabuk sinirlenen bi insanım kendimi bildiğim için onun kalbini kırmamak için kendimi hep geride tutuyorum öfkemi kum torbasından çıkartıyorum her seferinde abi kızı bırakmak istemiyorum ama beni zorluyo

4. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Onun kalbini kırmamak için haklı durumda olsan bile böyle davrandığını söyledin mi? Hem kimse vazgeçilmez değil ki, sen o kıza kafayı takmışsın sadece :)

5. Onurtemurhan

Onurtemurhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kardeşim umarım yanlış anlamazsın beni seni iyi anlıyorum sanırım ipleri biraz onun eline vermişsin ondan beni bırakamaz dediği ayrılalım dese de hayır dersin diye öyle diyordur, yapmak çok zor ama umarım daha soğukkanlı olup üzüldüğünü kırıldığın belli etmeden ayrılalım dediğinde tamam diyebilirsin. Daha mutlu olursun kendimden biliyorum ;)

6. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Haklısınız abi valla kıza çok yüz verirsem olucağı bu bi daha derse ayrılalım diye tamam dicem zaten bendede sabır bi yere kadar abi bu kızlar harbiden çok ilginç aslında en iyisi böyle şeylere bulaşmamaktı:)

7. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Tamam kendine iyi bak tarzında ayrılma bence =) Güzelce konuş, saçma davrandığını, kalbini kırmamak için böyle yaptığını söyle. Hala böyle yapmaya devam ederse de s.....ri çek. Seninle mi uğraşacağım deyip az da aşağıla, kalbini kır ama gerçekleri söyle. Haksızsın o yüzden defol git tarzı bir havan olmalı. Bence yapabileceğin en iyisi bu çünkü çok yüz vermişsin :)

8. magi suyat

magi suyat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kardeşim aynısı bende oldu bizde ayrıldık 13 ay oldu kıza fazla yüz vermissin bensiz yapamaz gibi bi düşünce var kızda yada fazla sevgi gösterdiğinden sıkılmışda olabilir biraz daha soğukkanlı olmalısın benimde aklım başıma geldi ama biraz gec oldu

9. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    kız arkadaşın seni seviyordur tabi ki buna şüphem yok ancak konunun ne olduğu neden dolayı tartıştığınızda önemli.bana kalırsa kız arkadaşın ayrılalım derken blöf yapıyor gibi geldi bana.tam olarak blöf te değil ufak bir tehdit gibi.sinirlenince insan ne dediğini bilemeyebilir.ama her kavganızda söylüyorsa gerçekten ayrılmak istiyor olabilir.kız arkadaşın kaç yaşında bu arada? kavga sebeplerinizi söylersen belki anlayabilirim durumunu.

10. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Abi zaten bundan sonra umrumda değil o da farkındadır heralde son yaptığından sonra aramamaya yanına gitmemeye başladım eğer seviyosa değerimi bilir ha baktım devam ediyo yolu vericem artık sadece spora ve derslerime odaklanıcam
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Aralık 2014 ---
    Bazen benim kıskançlık tartışmalarımız neden vücut yapmaya çalıştığım yapma dediği biseyi yapmam(sporu bırak dedi ama ben devam ettim bunu sorun etti) genellikle bu sebepler kız 16 yaşında

Son düzenleme: 14 Aralık 2014
  11. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    İşte demekki kendine güveni yok, seni ilerde elinde tutamayacağını düşünüp ayrılalım diyor. 16 yaşındaymışsın, boşver onu seni hangisi eğlendiriyorsa o kıza atla :D

12. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Ahahahaha :D abi valla güldürdün beni ya eğer bu kızdan ayrılırsam böyle işlere bulaşmamayı düşünüyorum hiç bi kızlada gönül eğlendirip karşımdaki üzmek istemem :)

13. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    sporuna kimse karışmamalı.benim kız arkadaşında konuşmam gerekiyor şuan :) kimse kimseye karışmamalı hatta.ilişki her iki kişininde kendine özel alanların bulunduğu bir şekilde yaşanmalı.ayrılalım dediğinde sen bilirsin de ..sonra geri dönecektir büyük ihtimalle o zaman belki bir şeyleri farkeder ama farkedeceğini sanmam çünkü yaş 16.önce kendine güvenini kazanması lazım sonra ilişki yaşaması gerekir bana göre..

14. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Abla aslında ayrılalım demesinde sanırım arkadaş çevresinde büyük bi etkisi var çünkü beni tam 3 kere denedi ayrılalım diye bende o zaman bağırıp çağırdım benim yerime onları dinleyip inanıyosun diye o zamandan sonra bunu sürekli yapmaya başladı acaba hala arkadaşlarımı giriyo kızın aklına

15. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Aynı yaştayız seni çok iyi anlıyorum şimdi bazı kişiler bırak yenisine bak vs der ama bırakmak kolay olmuyor helede seviyorsan . Ama ne olursa olsun kişiliğinden ödün verme bu yaşlarımızı karakterimizin yavaş yavaş oturduğu yaşlar eğer kontrolü bir defa kaybedersen yani karakterini bir kız için bozarsan öyle alışırsın devam eder kimse için kendini değiştirme ne kadar seversen sev . Şöyle düşün sen ondan özür diliyorsun ilişkini düzeltmeye çalışıyorsun o senin için ne yapıyor hep senmi fedakarlık yapıcaksın .

16. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Yanlış öğüt verme :D Ayrılalım dediğinde sen bilirsin dememeli bence. Ayrılalım dediğinde o kızın haksız olduğunu da yüzüne vurup, yaptığı şeylerin çok salakça olduğunu söyleyip defolup gitmesi söylemesi lazım ki, kızın hatasını anlayıp geri dönmesi için bir kapı bıraksın. Senin dediğini yaparsa kızın geri dönme ihtimali düşük :)
    Hem yaş 16ymış bence hangi kız onu eğlendiriyorsa ona atlaması lazım :D

17. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Dimi ona bunu demiştim bu ilişki için ben bi taraflarımı yırttım sen ne yaptın diye susup hiç bisey demeden oturduğunu hatırlıyorum :)
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Aralık 2014 ---
    Abi öyle deyince o kapının açık duracağından eminmisin :D

18. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Direk atarlanıp defol git dersen öyle olabilir de ama sen onun haksızlığını da suratına vurup öyle diyeceksin, az da aşağıla, hafiften kalbini kır :D

19. adkins1840

adkins1840 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Olabilir aslında ama ben o kızın kalbini kırmak yerine haksız olduğu yerleri hatalı olduğu yerlerini yüzüne söylemeyi istiyorum belki farkında değil ne yaptığının ben söyleyince belki hatasından döner ki benim istediğimde bu yönde :)

20. pwii

pwii Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Kalbini kır dediysem hafif kır yani hatasını anlaması için.

Sayfayı Paylaş