Sizce Salon a Yazılmalımıyım ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kalkan333 tarafından 18 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Merhaba ben 3 ay ev çalışmasından sonra salon a yazılmayı düşündüm ama biraz maddi nedenlerden gidemedim bende çareyi devlette aradım ve 1 aydır devletin spor salonunda çalışıyorum 2 gün gidiyorum yeterince alet var memnunum süre az gibi geliyor haftada 2 gün sizce azmı ? bide hocaların ilgisizliği nedeni ile herşeyi kendim yapıyorum ordaki hocaların yan gelip yatmaktan başka bişey yaptığını görmedim adamlar bana hareketi bile göstermiyo internetten izleyipte yapılışını felan öğrenebiliyorum kendi programımı kendim yapıyorum.

Salonda en küçük benim en az 18 20 yaşında felan adamlar var ama bitek 20 kg le benc press yapanda benim :D hoca bile şaşırıyo diyo nereden öğreniyosun bunları falan soruyo hep :D yaşım ufak olmasına rağmen salonda benden daha iyi vücudu olanı pek görmedim bu yüzden çok dikkat çekiyorum

Sorular a gelince

sizce haftada 2 gün body için yeterlimi ?

spor salonuna gitsem sizce kaç gün çalışırdım ?

haftada 2 gün gitmekle haftada 3 veya 4 gün gitmenin arasında büyük fark varmı ?

şuan bedavaya gidiyorum spor salonuna gitsem en az 70 tl vericem bulunduğum çevrede en az 20 tane spor salonu var ama gidemiyorum işte :D

sizce spor salonunamı yazılmalıyım yoksa aynı yere devammı ediyim ?

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Haziran 2012
  2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    yaz tatilindesin kalkan bütün gün forumu oku ben 6 ay forumu okudum artık kendi kendime idare edecek kadar bilgim oldu.birsürü yardımsever üye var bilgili onlarada danışarak bir program çıkar.ardından devletin salonuna devam et diğer salona 70tl verip bütçeni zorlamak yerine beslenme konusunda aylık 50tl daha yatırım yap.dediğin gibi madem yeterli alet var orası iyidir.benimde yakında evimin karşısına belediye açıcak ücretli veya ücretsiz artık oraya geçicem.

kalkan333 bunu beğendi.
  3. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Benimde kendime yeticek kadar bilgim var programlarımı kendim hazırlıyorum zaten de
    2 gün gitmekle 4 gün gitmenin arasında bayağ fark varmı onu soruyorum :)
    tabikide 4 gün gitmek daha iyi ama elimde olmadığı için 2 gün gidiyorum yani pekbi fark edermi ?

4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    beslenmen senin için yeterliyse tabiki 4 gün gitmek idealdir 2 gün 3 aylık biri için az gelir.devletin salonuna giriş sınırlı mı?

kalkan333 bunu beğendi.
  5. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    evet o yüzden diyorum :D

Son düzenleme: 18 Haziran 2012
  6. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Bütçem kısıtlı diyorsun. Bana göre 70 Lira verip salona gitmene gerek yok.Hareketleri zeten forumdan olsun,internetten olsun bulup,öğrenip uygulayabiliyorsun. Bence evine parayı zorlayıp ağırlık seti almalısın pek birşey değil. Her ay 70 lira verceğine evde istediğin kadar yapabilirsin. Sende zaten bu azim,hırs oldukça her yer paris =) O 70 liraya ise beslenmeni düzgün bi şekilde yapabilirsin.

Azi, rockybalboa7 ve kalkan333 bunu beğendi.
  7. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Yorumun için sağol :) bişey sorcam salon a kaç gün gidiyosun ?

8. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    salon bir başka oluyor ya ben şuan çalışıyorum kendi salon paramı kendim çıkarıyorum + artıyor bile
    işten sonra salona gidiyorum evden çok farklı ve alacagın verimde daha farklı olacak tabi kide

2 günle 4 gün arasında çok fark var
    bana bıraksalar her gün gitcemde işte dinlenmede şart yani :D

9. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Şuanlık salona gitmiyorum evde devam ettirmeye çalışıyorum. Salona gittiğim zamanlar haftanın 3 günü. Salı,perşembe,cumartesi günleri gidiyordum.

kalkan333 bunu beğendi.
  10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    imkanın kısıtlı ise ayarlanabilir dumbell seti birde bench sehpası alırsan iyi olur forumda zaten para ile satın alamayacağın bilgiler var internettende antreman videolarını seyredersin dikkatli hareketlerin nasıl yapılacağınıda öğrenirsin belli bir kas seviyesine ulaşırsın

kalkan333, Azi ve Suçicek bunu beğendi.
  11. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    İmkanın kısıtlı olduğundan 2 gün gittiğine devam et üstüne 2 günde evde yapabileceğin şekilde idman yaparsan yeterli olacağını düşünüyorum. Gelişme çağını atlat hele bir zaten eksikliğini hissedeceksin o zamanda gidip salona yazılır supplementinide alırsın. Şuanda beslenmene dinlenmene uykuna dikkat et. 18 yaşını geçtiğinde sağlam altyapın olmuş olur.

kalkan333 bunu beğendi.
  12. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Bende bu gün tamda onu planladım :) yeni programa geçicem 2 gün salonda 2 gün evde yapıcam elimde 4 tane dumbell mevcut 2 si 4 kg 2 si 5 kg ağırlıkların kiloları az geldiği için zincirle birbirlerine bağlıyorum öyle çalışıyorum artık yöntemi buldum :D ayarlana bilir dumbell gibi bişey yaptım

Sayfayı Paylaş