sizce protein tozunu nasıl kullanmalıyım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve firewing tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. firewing

firewing Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar 2 aydır body yapıyorum daha öncede yapıyordum ama yeniden başladım .1 ay genel çalışmam bittikten sonra bölgesele geçtim
    optimum nutrition gold standard whey aldım sadece antrenmandan sonra 1ölcek içiyordum son 1 haftadır her sabah ve antrenman sonraları içiyorum sizce nasıl devam etmeliyim

Boy 1.87
    Kilo 65
    ektomorfum

2. firewing

firewing Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    cidden koskoca bodyforumtr de bu konu hakkında önerisi olan yokmu

3. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Var da insanlar artık forumda sayfalarca yazılan yazılardan yorumlardan sonra araştırmadan okunmadan böyle sorular sorulması ve konular açılmasından sıkılmış durumda

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    cidden koskoca bodyforumtr yi gezmedin mi hiç? bütün protein tozları-beslen-supp. konularının altında tartışılmış -yayınlanmış yüzlerce yazı var azıcık okuyun lütfen

5. firewing

firewing Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Yani diyorsunki insandan insana faketmez tüketmesi gereken ölcek 100 kilo daki 5 yıllık mezomorf bir adamın tüketmesi gerekenle 2 aylık 65 kilo ektomorf biririn tüketmesi gereken aynı ?

6. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    hayır yine okumadan araştırmadan gelmiş bana cahilce tartışma amaçlı yorum yazıyorsun , kimin nasıl kullanılması gerektiğini okusan zaten görürsün bunuda yazma gereği duymazsın, koca forumda 65 kiloluk tek insan sen değisin merak etme her kilodan en az bi kişi vardır..

7. firewing

firewing Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    araştırdım internette forumlarda sabah ögleden önce ögleden sonra spordan önce spordan sonra yatmadan önce iç diyor
    Bazıları sabah kalktıktan sonra içmek gereksiz diyor kahvaltı yeter diyor hiçbir gerçekce sunmadan yazıyorlar bende merak ettigim için konu açtım sorunun ne?

elezar ve clades bunu beğendi.
  8. _CeMo_

_CeMo_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret
    Yer:
    İstanbul
    Burası enteresan bi yer.. bende kafamdaki sorular için burada çok araştırma yaptım, herkes farklı bir şey yazıyor ve kafan çorbaya dönüyor. Ben de dayanamayıp bir konu açtım açıklama da yaptım çok araştırdığımı belirttim ama bir baktımki açtığım konu silinmiş... Sebep olarak aynı konunun var olduğunu yazmışlar oysa ben aynı konuyu bulamamıştım.

firewing bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş