Sizce programım yeterli mi?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve OrhanVeli tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. OrhanVeli

OrhanVeli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar. 10 günü aşkın süredir vücut geliştirme sporuna başladım. Sağ olsun bu işle bayağı ilgili bir arkadaşımda yardımcı oluyor bana. Uyguladığım bir programı sizce sunmak istedim. Düşünceleriniz önemli benim için. İşe öğlen gittiğimde gidiyorum genelde spora, işten önce yani.

Kavaltı (10:30)
    3 yumurta
    100gr lor peyniri+salata
    yaseminli yeşil çay

11:30
    100gr yulaf+süt+bal

12:30 spor ( 1 saat kadar sürüyor )
    Hemen sonra üzüm suyu içiyorum.

Sporda sonra
    Haşlanmış tavuk göğsü 100gr
    Biraz göbek salata
    Pilav

2 saat sonra
    Pilav+Nohut
    Tavuk köfte

Gece 11'de evdeyim. Yatmadan önce de 100gr lor peynirini salata yapıp yiyorum.
    1 saat geri çekmeyi planlıyorum öğünleri ve sporu. Çünkü işte yemeğe mecbur çıkıyorum ve yemezsem akşama kadar aç kalıyorum. En azından spordan sonraki öğünüm ile işte yediğim yemek arasında biraz zaman farkı olur.
    Sizce iyi mi arkadaşlar?

2. OrhanVeli

OrhanVeli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Tavsiyelerinizi bekliyorum.

3. OrhanVeli

OrhanVeli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Gece lor peynirini çıkardım. Kilo veriyor gibi hissediyorum. Acaba ekleme-çıkarma yapmak lazım mı listeye? Aralara fındık, kepekli bisküvi falanda sıkıştırıyorum şu aralar.

4. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Gece yatmadan once kazein oneriliyor. Anladigim kadariyla cok yenisin ve bu tur supplementlar icin erken. Bence loru cikarma listeden. Gece yatmadan once kazein yerine bunu tuketebilirsin. Ben oyle yapiyorum. Hem ucuz hem faydali
    Aralara da findik badem sikistirman da iyi olur kanaatimce. Nihayetinde bitkisel proteinler isimize cok yaramasa da, arada kullanilmasi kotu olmaz.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş