sizce nerde hata yapiyorum ??

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve karşıyaka tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. karşıyaka

karşıyaka Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yas : 21 Boy : 1.77 Kilo: 74. Haftada 3 body ye gidiyorum..Diyete basliyali 1.5 ay oldu. Bu diyetle birlikte de haftada 3 gun body ye gidiorm.. Hedef kilom 71

1.5 ay once 76 kiloydum bir bucuk ayda verdigim kilo miktari cok cok cok az geliyor bana:) sizde nerde hata yapiyorum...

sabah ; 200ml uzum suyu , 60gram yulaf 100ml yagsiz sut , 6yumurta (1 sari 6 beyaz)

ara ogun ; 20 gram badem yaninda 200gram peynir (kwark diye geciyor burda 100 gram 60 kalori 11 gram protein 0.3 gram yag var iceriginde )

oglen : ton baligi(net 150gram) 1 salatalik ve 1 domatesle , yaninda 60 gram(kuru) kahve pilav

ara ogun ; 1 elma

aksam : 200 gram tavuk(hindi arada da kirmizi et) yaninda bazen biraz sebze

yatarken : 100 gram peynir ( kwark )

sabah ve ogle yemeklerinden sora ilik suya 2 yemek kasigi elma sirkesi ve bi tatli kasigi cicek bali koyup iciyorum..

SINIRSIZ yesil cay.... gunde ortalama 3 3.5 lt su..

body yaptigim gunlerde bi 40 gram daha fazla yulaf yiyorum. 250 ml daha uzum suyu iciyorum ( antreman sorasi). peyniride ( kwark ) normalde toplam 300 gram degil 500 gram kadar yiyorum.

Aksam yemegini en gec 7 de yerim.

Onerilerinizi bekliyorum..HERKESE SIMDIDEN COK TESEKKUR EDERIM.

2. MeTaLLiCaT

MeTaLLiCaT Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    İzmir
    Merhaba;

Genelde forumda kilo verme değil ama kilo alma konusunda fikir sorulan biri olarak çok ayrıntıya girmeden şöyle bir baktığımda açıkcası bir buçuk ayda 2 kilo bence sağlıklı bir rakam. Yine şahsi fikrime göre gidişatın güzel çünkü hızlı kilo alımıda verimi gibi sağlık açısından uygun değildir. Ben bu çizgiyi koru derim zaten en geç 2 ay içinde istediğin kiloda olacaksın gibi gözüküyor.

karşıyaka bunu beğendi.
  3. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    2 aydır gainer kullanıyorum.kullanmaya başladığımda 65 kg'dim şimdi 68-69 oldum.hatta 70 olabilirim tartılmadım 3 haftadır.sizce bu normalmi? korkuyorum yağlanıcam diye.karın kaslarımda hiç çıkmıyor bundan olabilirmi..

4. caneser

caneser Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    kilo alırken baklava çıkarmak imkansızdır. kilo almada amaç zaten en az yağlanma ile kilo almaktır. bunu kafana takma. amacın istediğin kilonun üstüne çıkıp sonra cario ya ağırlık vermek ve yağ yakmaktır. bu işin usulü budur. saygılar

5. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    walla kilo vermek istiyorsan boğazdan kısacaksın yediklerin diyet için çok fazla antreman olarak hafta 3 gün tüm vucut hafif ağırlık çok tekrar çalışmanı öneririm antrama önce veya sonrasında 20-25 dk yüksek tem yürüyüş veya hafif tempo koşu yapabilirsin tuz un şeker bunları tamamen çıkar hayatından antreman sonrası basit karbo+protein(4-5 ymuruta beyazı sütle)

karşıyaka bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş