Sizce Ne Yapmalıyım ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Invictus tarafından 17 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Invictus

Invictus Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Herkese seLam..
    Gerçekten çok harika 1 site olmuş..
    17 yaşındayım. 180 boyum we 90 kilom war.
    aslına bakarsanız kücüklüğümden beri basketbol oynuyorum..
    gecen yıl bu zamanlarda antrenmanları bıraktıgım dönemden sonra 12 kilo almıştım.. 5 kilo werdim we 90 kiloya düştüm.. benim sorunum we yardım almak istediğim konulara gelince.. babam we dedemde de oldugu gibi göğsümüzün ortası hafif çukur. ve eğer kiloluysanız göğüsleriniz büyük gözüküo. tabi bu psikolojik 1 etki de yaratmıyor değil. Body yapmak istiyordum ama tavsiyelere göre kilo wermeden yapma hayvan gibi bişe olursun diolar. Aslında bi bakıma da öyle.. 75 kilo civarına düşmek istiyorum ondan sonra body'e başlamak istiyorum ama bu esna'da 0 ( Sıfır ) olan kondisyonumu üst seviyelere cıkartmak istiyorum.. demek istediğim benim için koşu, mekik, şınav programı falan lazım.. özellikle su sıralar askeri okula da gitmeyi düşünüyorum. Harp okulu için de muazzam 1 kondisyon gerekiyor.. Nası başlamalıym ? tavsiyelerinz neler ? antrenman programım nasıl olmalı ? ( Not : sabahları cıkıp dışarıda koşablirm, aksama doğru ewde kosu bandı war orda da koşabilirm ) iyi bi program hazırlayablr myz ?
    Demek istediğim 5 dk yürüyüş 3 dk koşu gibi belirli bi program. 0'dan başlıyacağımda göz önünde bulundurulmalı. Herkese şimdiden çok tşkler...

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  3. Invictus

Invictus Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hey diez, Anlaşılıyor ki Co-Modluqu pek beceremiyorsun.. yazımı bile tamamen okumamışsın. Arama yapmadığımımı sanıyorsun ? Evet yaptım senin verdiğin o linki de gördüm. we gene her seferinde bi çözm üretmeden alakası olmayan linkler weriyorsun. Ki zaten verdiğin linkteki topic'te de gene 3 link wermişsin. Ama dostum istediğim şey o deiL, Sadece Formuma Kavuşarak Kilo vermek..
    Nası 1 Program Yapmalıym Dedim bu o kadar mı Zor !

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    öncelikle üslubunu düzeltmeden ve yumuşatmadan bana mesaj yazma..benim üslubumu incele..kendini revize et..LÜTFEN..!!

yazını defalarca okudum..herzamanda defalarca okurum..
    üyelerin yapmaları gereken aramayı sırf bir konu için 50 defa yaparım ve saatlerimi harcarım konu kirliliğini önlemeye çalışırken insanların yardım almasınıda önlemeden..

16 satırda toplam sorun farkındaysan 3 satır..ve quote içinde mesajımın içinde yer alıyor..

forumu aylarca oku ilk mesajdan son mesaja kadar..programını çıkar ve bu şekilde talepte bulun..

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    invictus siteden uzaklastirildi,nedeni uslub.

Sayfayı Paylaş