Sizce ne kullanmalıyım..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve RobertDeCraon tarafından 19 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    Body başlayalı 2 ay kadar oluyor saolsun hocalarımız ilgileniyorlar ben 105 kilodan 70 kiloya düştüm ve body başladım ancak 2.ayıma geldiğimde protein tozu almayı düşünüyorum ancak hocam sana gainer verelim dedi 105 kilodan düştüğüm için birazda yağlı vücudum var sizce gainermı yoksa protein tozumu gainerda karbonhidrat daha fazla diye biliyorum.Protein tozunda hocam şeker var yene kilo alırsın şahsen kilo almakdan korkduğum için biraz tırsak yaklaşıyorum ancak gainerda benim bilgiğim daha fazla kilo alımı olur bilgili kardeşlerimden beni aydınlatmalarını istiyorum.

Gainermı? Protein tozu mu?

2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    bazı proteın tozlarının içeriğinde fazla seker yok ama gunde doğru zamanda alınan proteın tozunun yag yapıcağını sanmıyorum
    zayıf olanlara kılo alamayanlar ve platoda takılanalr kullanır genellıkler graineri bence proteın tozu kullan vg nın olmazsa olmazıdır

RobertDeCraon bunu beğendi.
  3. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşım bu sporu hakkını vererek yapıcaksan onlara hiç yanaşma derim onlara vereceğin parayı doğal şeylere vererek daha sağlam gelişebilirsin. Hiç bişi bilemedin ton balığı alıp antrenmandan önce veya sonra tüketebilirsin lightlarından.

RobertDeCraon bunu beğendi.
  4. brhmcr

brhmcr Guest

Daha çok erken mümkünse 6 ay çalış kendi doğal dengeni bir gör, beslenmeni oturt.

5. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    Yorumlar için teşekürler..

6. brhmcr

brhmcr Guest

Rica ederiz, uyarı almamak adına teşekkür etmek için mesajların altındaki teşekkür butonunu kullanmanızı tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş