Sizce Nasıl Bir Diyet Uygulamalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cezair tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cezair

Cezair Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bergama
    iyi aksamlar abilerim kardeşlerim yaşım 17 izmirde oturuyorum ali abimizin spor salonunda uzun bir süre calıştım ama staj nedenlerinden dolayı ara vermek zorunda kaldım ve sonrasında devam etmedim yaza güzel bir şekilde girmek istiyorum bunun için sizden sürekli olucak bir diyet istiyorum ve etkili olucak birde bunun için hangi aletleri kullanmalıyım göbek bölgem ve kalca bolgem beni sinir eden yerler yardım ederseniz sevinirim iyi forumlar :)))

Kilom : 68 - 70
    Boyum : 1.70 falandır tahminimce

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Evde mi çalışacaksın

3. Cezair

Cezair Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bergama
    Salonda calısıyorum

4. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Kas istiyorsan pedalda ısın sonra ağırlık çalışması yap sırt için bol bol lat pull enseye press göğse falan yap varsa bafiks yap mekik çek z bar ile kol çalış haftada 2 gün kardiyo yap

5. ct fletcher

ct fletcher Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim bir diyet listesi yazmamız yanlış olur bunu sende oluşturabilisin.protein alımın kilo başına 2.5 gr ve karbonhidrat alımı ise kilo başına 4.5 gr kadar olmalıdır.kilondan şikayetçiysen veya kolay yağlanan biriysen karbonhidrat alımını düşürebilirsin.antrenman ise serbest ağırlıkla çalışmaya gayret etmelisin.çünkü:serbest ağırlıklı çalışmalar,makineyle çalışmaya oranla daha fazla yağ yaktırır.

Sayfayı Paylaş