Sizce Nasıl Bir Çalışma İzlemeliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve alone41 tarafından 18 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. alone41

alone41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Nasıl bir program izlemem konusunda kafam çok karışık gerçekten. 1.78 boyunda 78 kiloyum orta derecede yağlı bir vücuda sahibim. Çalışma yaptığım salondaki 1 kişi hariç herkes ağarlık çalışmamı tavsiye etti. Bahsettiğim o 1 kişide eğer vücudumda yağ varken ağarlık çalışırsam güzel bir vücudum olacağını fakat çalışmayı bıraktığımda vücudumun sarkacağını söyledi. Ayrıca çok hantal kalacağımıda söyledi. Sizce ağarlığa girip istediğim vücudu yaptıktan sonra mı vücudumda kalan yağı yakayım. Yoksa önce yağı yakıp sonramı ağarlığa gireyim(90 kilodan 78' düştüm ve inanın artık çok sıkıldım kilo vermek için uğraşmaktan).

Aklıma takılan 2. bir hususta şu. Sizce protein tozu kullanmalımıyım 4 aydır felan uğraşıyorum bu sporla fakat pek profesyonel olarak yaptığım söylenemez. Amacım bundan sonra ciddi anlamda çalışmak. Bu yüzden protein kullanıp kullanmamam konusunda size danışmak istedim. Eğer kullanırsam proteinin yanında başka hangi ürünleri kullanmalıyım? Son olarak yağ yakımına devam edersem sizce L-Carnitine kullanmalımıyım?

Bilgili arkadaşlardan tavsiyelerini bekliyorum. İyi akşamlar, görüşmek üzere.

Sayfayı Paylaş