Sizce Nasıl Beslenmeliyim

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve Tur1 tarafından 21 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tur1

Tur1 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, 15 yaşında yatılı okulda kalıyorum bu yüzden kahvaltı,öğle yemeği ve akşam yemeği yiyebiliyorum sadece.Okulumuzda fitness salonu var akşam yemeğinden hemen sonra fitness salonuna gidiyorum çok da akıllıca değil ama fitness salonunu 5:15-7 arası kullanabildiğimiz için öyle yapmak zorundayım.Öncelikle 15 dk bisiklet daha sonra 20 dk koşu ve 5 dk ip atlıyorum.Size bir kaç sorum olacak bunları tek tek cevaplamanız benim için daha iyi olur.
    1- Yağ yakımını hızlandırmak için halterlerle çalışmaya girebilir miyim eğer bu mümkünse nasıl yapacağım?
    2- Beslenmeme ek olarak nasıl beslenebilirim akşam yemeğini saat 5:30'da yiyoruz okulda saat 10-11 gibi acıkıyorum acaba ne yiyebilirim ?
    3- Çalıştığım koşu bandında fat burning zone(yağ yakma aralığı) ve cardio training zone (cardio çalışma aralığı) farklı nabız bölgelerinde gösteriliyor cardio yağ yakımı değil midir zaten ?Benim koştuum bölge ise cardio training zone'un hemen başında koşuyorum.

Yaş 15 Boy:1.83 kilo:83 amacım 5-6 kilo verip çok yağlanmadan kas kitlesi oluşturmak şimdiden herkese teşekkürler.

2. Tur1

Tur1 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Baktım da son konular arasında cevap gelmeyen tek konu benim konum lütfen bana da bir cevap verin hiç olmadı beğenip beğenmediğinizi yazın ama bir cevap verin ... :)

3. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    eğer yayğ yakmak istiyoyarsan crdio yani koşu ve bisklet türü egzersizler yapmalısın ve yemeğini bir düzene sokmalısın basit şeker yerine yani bal reçel yerine bileşik karbonhidat almalsın makarna pirinç gibi okulda 200 grlık light yoğurt veya tot ekmeğiyle yapılmış içine lor peyniri veya tavuk koyup yiyebilirsin eğer ağırlık çalışıcksan hafif kilo çok tekrar yapıp mevcut kası koruyup yağ yakabilirsin

Tur1 bunu beğendi.
  4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.492
    Ödül Puanları:
    123
    amacınız 5-6 kilo yağ yakmak ise bence acele etmeyin ve zamana yayın..neleri yiyeceğinize karar vererek değil neleri azaltacağınıza karar vererek devam edin..emin olun uzun vadede yağ oranınızı azaltıp kas oranınızı artırsınız..

bu başlıkta bahsedilenler gibi..
    http://www.bodyforumtr.com/vbforum/g-bek-yapmadan-kilo-al-t10729.html

ayrıca diğer sorularnızın cevapları emin olun forumda var..acele etmeyip forumu incelemeye devam etmelisiniz..zira bu spor için daha gençsiniz ve kontrollü gitmelisiniz..
    http://www.bodyforumtr.com/vbforum/en_ok_sorulan_sorular_ve-t11375.html

Tur1 ve saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş