Sizce kreatin mi pre workout mu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve firewing12 tarafından 9 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. firewing12

firewing12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar yaklasik 3 ay once sporu birakmak durumunda kaldim 85 kilodan 72 ye dustum onumuzdeki haftalarda tekrar baslamayi dusunuyorum, supplement olarak seriousmass almayi dusunuyorum buna ek olarak prework yada kreatin arasindaki kaldim.Bulk suresi boyunca maximum guc ve hacim icin hangisini onerirsiniz? neden ? Simdiden tesekkurler

2. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    bence suplementlerin arasında en çok işe yarayanı kreatindir benim kanaatimce bulk döneminde , definasyon döneminde su tutar ama yinede öneririm definasyon döneminde (xpro kreatin öneririm içindeki kafein inanılmaz terleme sağlıyor bayadır kullanıyorum güç artışı var denemez ama su atması mükemmel ) bulk döneminde dymatize öneririm kreatin olarak bana tek güç veren kreatin fazla iddalı olmaası 3-4 çeşit kullandım o yüzden senin kullandığın varsa memnun kalmadıysan öneririm , başarılar :)

3. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Kreatin + kafein içeren ürünler kick boks ya da boks da işe yarar ama ağırlık çalışmaların da sadece Kreatinin verdiği katkıyı bille verebileceği kuşkuludur. Sadece Kreatin yeterlidir.Etkisini artırmak için Alfa lipoik asitle beraber alabilirsin.

Sayfayı Paylaş