1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

sizce jinokomastimi düzelirmi

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve pride tarafından 4 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. pride

pride Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    jinokomasti olduğunu düşünyüorum fakat kilo verdim zamanlar göğüslerimde hiç küçülme olmadı ama sağlam bir göğüs programın la düzeleceğini umut ediyorum sizce düzelebilirmi nasıl bi göğüs programı uygulamayalım ayrıca alt göğüs yapmalımıyım

Ekli Dosyalar:

2. animal17

animal17 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bence bir an önce bi plastik cerrahi ile görüş kardeşim ilk başta onun görüşünü al bişey yok derse göğüs prgramı kaynıo forumda :) başarılar...

selim4141 bunu beğendi.
  3. selogr

selogr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim bende jinekomasti die gittim cerraha , Spora ilk başladıgımda 3 ay önce 123 kiloydum 1.91 boy -yaklasık 1,5ay önce gittim kilo 115 ken ultrason kan hormon baktılar bişi cıkmadı yag dedi - Suan 102 yim yaklasık 21 kilo gitti göğüslerde ufaldı zamanla gidiyor Hormonel bir bozukluk yoksa

4. actively

actively Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Yurtdisi
    Yaşın 16, bence durumun altında bir hormonal bozukluk olup olmadığını tetkik için annen ve babanla görüşüp, endokrinoloji, veya üroloji bölümüne bir hastanede gidip, kan testleri yaptırman en uygun olanı. Vücudunda testosteron estrojene fazlasıyla dönüşüyor olabilir geciken ergenlikle birlikte. Bir tedaviyle durumun düzelir, ki eğer bir sorunun varsa, iyi bir doktor bulman sorununa çare olur.

5. regisa

regisa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim meme başların büyümüş haddinden fazla bu ostrojeninin basgılandığı anlamına gelir. profosyonelyarın al derim bi dokdora gorun. ama bu benim günlük yaşamımı engellemiyo dersen eger sıkı bi definasyon antremanıyla gorunumu düzeltebilirsin. unutma kadın sporcuların bile meme dokuları azalıyo ve gogusleri dikleşiyo. yapamicagın bişey deil.

Sayfayı Paylaş