Sizce Hangisi Parfüm ?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Gitarist tarafından 28 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Profane

Profane Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Almanya
    Koku ve giyim takıntım olduğu için paramın çoğunluğunu yatırdığım sektörlerdendir buda. Armani Black daha çok kış kokusu yani çok ağır bi koku,kalıcı fakat bi gömleğe sıktığın zaman kokusu 1 ay sonra harika oluyor ve hakiki puro kokusuyla birleşince diyecek yok. Şuan Christian Dior Sport kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye edebileceğim ağırlıkta,aromada.

Gitarist bunu beğendi.
  2. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Fahrenheiti abim kullanır.Çok karabiberimsi bir kokusu var ne zman odada sıksa hapşırırım.
    Hocam birde diesel for life ın nesi hafif :) bence yeterince ağır:)

Gitarist, demircan256 ve AngryHun bunu beğendi.
  3. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    @profane,anlayamadığım şey sen 1 ay boyunca gömleğini yıkamıyor musun :)

legolas246 ve demircan256 bunu beğendi.
  4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Yemin olsun bende ona cevap yazacaktım aşşağıya indikçe sen yazmışsın..Ama yıkandıktan sonra kalan kokular var o şeklde olabilir..eğer öyleyse süper..

Nerde o eski kokular...eskiden şu anda kimsenin bakmadığı jagleri sıkardım özellikle kışın..kazakta aradan 10 gün geçer yine giydiğim zaman(kazak sürekli yıkanmıyor 2 gün giyerim en fazla) dediğim gibi 10 gün sonra yine giysem sıkmadan dışarı çıktığımda kokusu yansıyordu millete...

kısacası ben bu tarz bir parfüm arıyorum...kalıcı olacak aga..dışarıya çıktığımda yanımdan biri geçtiğinde hımmgüzelmiş diyecek...

biri yanımdan geçti işyerinde..hemen yakasına yapıştım(arkadaştı birazcık) adı sordum..ve hemen spariş verdim..110 tl idi sanırım...(paco rabbane-XS) arkadaş parfümü kullandım...hiçbirşey kalmıor.yazık veridğim paraya deidm valla...

ben kalıcı bir ürün istiyorum..öneri gelmezse sanırım KENZO alıcam...

bana kalkıpta 300-500 liralık üründe göstermeyin :) 100-150 idealdir..

saygılar.. ;)

legolas246, AngryHun ve Gitarist bunu beğendi.
  5. Gitarist

Gitarist Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlar için teşekkürler. @turkdestex1 Glenn Perry - Unpredictable nasıl bir parfüm ve alabileceğim bir Lİnk Atarmısın ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:09 ----------
    @demircan256

kısacası ben bu tarz bir parfüm arıyorum...kalıcı olacak aga..dışarıya çıktığımda yanımdan biri geçtiğinde hımmgüzelmiş diyecek...

Aynen Bende Öyle Bisey Arıyorum..Bu dediğin paco rabbane-XS nasıl bisey arkadaşının Kullandığı hangisiydi link atarmısın ?

6. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    linke tıkla açılan sayfada görsellerde ilk ikinci sırada resim var..siyah şişe kocaman XS yazıyor...ama tavsiye etmiyorum..kullandım boşa verdim diye düşünüyorum...hatta inanırmısın..birgün bir kırtasiyeye girdim..kız garip baktı..ve dediki bu koku sizdenmi geliyor he deidm bir an havaya girdim ..aynı küf gibi dedi :D sonra nakavt :( de get gerisini sen düşün;)

sağlam kalıcı birşey arayışındayım bulursam sana iletirim sende bulursan beni bilgilendir...

https://www.google.com.tr/#hl=tr&so...gc.r_pw.&fp=170aec3c9efb9fee&biw=1024&bih=677

Gitarist ve AngryHun bunu beğendi.
  7. Gitarist

Gitarist Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    HaHa :D Teşekkürler.. ARkadaşlar Rochas Hakkında Yorum İstiyorumm ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:51 ----------

Lacoste RED Kullanan varmı ?

8. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Hani ucuz bir parfüm sıkarsın ve o koku ter ile karışır ve oluşan koku vardırya...:mad:işte bana göre Rochas aynen öyle...( tamamıyla bana göre)...alma gitsin..

Lacoste ürünlerinde kötü olmaz diyebilirim...

ama ben halen kalıcı..sağlam...bir koku arıyorum ;)

Gitarist ve AngryHun bunu beğendi.
  9. turkdestex1

turkdestex1 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Gitarist çok lezzetli ve çok uzun süre kalıcı bir etkisi vardır bahsettiğim parfümün. Kokusunu tarif edemem çok soft ve yumuşak bir kokusu var ama çok uzun süre etkisini kaybetmiyor. 1 adet satın almıştım sadece ebayda bulunmakta yaklaşık 30 dolar gibi bir fiyatı vardı. İki modeli var eğer alacaksan

1-) siyah şişeli olan
    2-) mavimsi şişeli olan

ben mavimsi olana bayıldım inan çok eşsiz bir kokudur kendisi. zaten glenn perri tarif edilemez parfümler ürettiği kesinleşmiş bir marka oldu.

kolay gelsin.

edit: 4 ay önce almıştım parfümü şu an çok az kaldı.

ürünü türkiyede arama bulamazsın ben yurt dışından almıştım ama bitti ve türkiyede bulamadım. ebaydan siparişini verdim oda bitmek üzere yeni birtane alacağım. ürünü ebayda birkaç kişi satıyor ürünü alırken satıcının puanının yüksek olmasına dikkat edersen sorun olmaz.

Son düzenleme: 3 Eylül 2011
    Gitarist bunu beğendi.
  10. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    turkdestek1 ; bende merak ettim şimdi bu kokuyu...acaba alsammı kalıcı vede yanından geçenlere hissteriyor mu diyorsun..eğer öyleyse rotayı deneme amaçlı bu ürünemi çevirsek ?

11. turkdestex1

turkdestex1 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    sana şöyle söyleyeyim, önceki parfüm bittikten sonra yeni parfümün gelmesini beklerken (yaklaşık 1 ay kadar sürebiliyor bazen daha kısa) eski parfüm şisesini kokluyordum bende bağımlılık yaptı bu tat. o hafif kokusuda uzun süre siniyor tenine insanın. fiyatıda çok makul 30 dolar kadardı. hatta linkini vereyim sana;

http://www.ebay.com/itm/NIB-UNPREDI...pt=fragrance&hash=item3cbb703aa7#ht_633wt_905

21 dolarmış şu an. yalnız dikkat et, ambalajı hoşuna gitti diye siyahını alma. mavimsi olan yani bu en güzeli bence. denemek sana kalmış ama bu kokudan mahrum kalma derim. kız arkadaşım bu kokuyu ciğerlerine çekebilmek için göğüslerime yaslanır. :)

Gitarist ve demircan256 bunu beğendi.
  12. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

Tamam kardeşim ilgin için teşekkür...hemen not alıp inceliyorum...artık benimde göğsüme hanım yaslanır ;)

bu siyah şişeydi dimi..harbi çok fena şişe yapmışlar:D şaka şaka mavimsi olan..;)

AngryHun bunu beğendi.
  13. turkdestex1

turkdestex1 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    :D afiyet olsun. eğer alırsan umarım beğenirsin. beğenmezsen de çok birşey değil 21 dolar kadar zaten fazla koymaz heralde :D beğenirsin güzeldir soft kokusu. :)

iyi geceler.

Gitarist ve demircan256 bunu beğendi.
  14. Gitarist

Gitarist Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler turkdestex1 Denicem ;) Bu arada 212 MEN Denedim Güzel Hoş Hafif tam bir yaz kokusu Tabi sahtelerinden sakının 5 dkda ucuyor ;) Armani Black Code Biraz daha ağır Oda güzel idare eder yani :) Rochasla turkdestex1 in dedigi parfümü deniyecegim Yorumları YAzarım.. :)

15. BitterSweet

BitterSweet Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Armani Black: Ağır kokudur ama etrafındakileri bayıltmaz
    Rochas: Tatlı kokulardandır hatta şeker gibidir.
    Bvlgari Aqva: Fresh kokulardan, buram buram deniz havasını çağrıştırır.
    Givenchy Pi: Ağır ama tatlı tuhaf kokudur keşke kalıcılığı fazla olsa doldurma parfümlerde başarılı olanına hiç rastlamadım ne yazık ki.
    Armani Acqua Di Gio: Lütfen ama lütfen alma, almayın, aldırmayın yeter artık..
    Nacizane önerilerim böyle. Kolay gelsin :)

AngryHun, demircan256, Gitarist ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  16. Gitarist

Gitarist Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Burberry Classic Nasıl Bir koku kullanan varmı ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:11 ----------

Rochas MAN Denedim Övdükleri gibi değil başımı ağrıttı.

17. Gitarist

Gitarist Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bakan Yokmu ??

18. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    avon fullspeed aldım indirimle almıştım yarı fiyatına.. şöyle söyliyim kokusu çok güzel ama kalıcı değil..

privacy'i kesinlikle öneririm.Set halinde(deodorant + parfüm) internet üzerinden 40-45 tlye alabilirsin.Kokusu mükemmel,tüm kızlar hasta oluyordu kokusuna.:D

Birde Gio aqua doldurma parfümünü kullanıyorum.Kokusu çok güzel... Bir parfüm dükkanında testerını koluma sıkmıştım.kokusu 2 gün gitmedi üzerimden.1-2 ay içinde orjinalini alıcam.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:49 ----------

burberryi beğenmedim ben

19. Gitarist

Gitarist Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sizce Kenzonun Hangi Parfümü güzel ? Veya Hangi DOldurma Parfüm Güzel Ve kalıcı ? Burdaki Doldurma Satanlar De lamore ve DanielBruno Bilen Varsa Yorum...

Sayfayı Paylaş