Sizce hangisi daha iyi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve remzituna tarafından 21 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. remzituna

remzituna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ilk öncelikle bu konu daha önceden açıldıysa özürlerimi belirtirim.
    Ben yaklaşık 18 aydır vücut geliştirme sporunu yapıyorum. İlk başladığımda kilom 112 civarındaydı. Şimdi ise gayet iyi bi hale geldim. Ama son bi yağ kütlem kaldı. Ne yaparım diye düşünürken arkadaşlarımdan çeşitli öneriler geldi. Bu sitede de son derece yetenekli ve biligili arkadaşlar olduğu için sizlere de sormak istedim. Şu anda 82-81 kilo arasında değişiyor. Kas kütlem son derece iyi, tatminkar durumdayım. Ama karın bölgesinde yağlanma var. Bunu hangi ürünü kullanarak çözebilirim. Anabolik istemiyorum ama zorunlu kalırsam kullanmaktanda çekinmem. Ama öncelik suplementler.

Konuya gelecek olursakta sizce hangi fat burner daha iyi.

Hydroxycut mı yoksa Lipo 6 Black mi? (Farklı bi üründe önerebilirsiniz. Tüm yorumlara açığım.)

Saygılarımla​

2. asliok

asliok Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    VPX Meltdown bunlardan daha iyi diyorlar. Ben kullandım ama çok çarpıntı yaptı. Ama genel anlamda işe yarıyor.

Bünyem kaldırmadığı için kenarda duruyor meltdown. 5 tane falan kullandım.

3. remzituna

remzituna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    asliok dediğin gibi bi çok yerde okudum hatta bi arkadaşım da kullanıyordu bende de çarpıntı yaptı korktum ondan dolayı pek kullanmak istemiyorum onu :S

4. efeyle

efeyle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lipo 6 x daha iyidir black o kadar etkili değil en azından benim vücudumda denemem bu sonuca ulaştırdı beni..

5. remzituna

remzituna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    efeyle hocam black olan için x ten daha iyi diyorlar ama :S Yokmu arkadaşlar black kullanan.

6. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    kesinlikle ve kesinlikle animal cuts u öneririm. ben şu anda kullanıyorum 21 gün sürüyor ve 4 günüm kaldı. inanılamayacak şekilde gözle görülür bi değişiklik var tamamen parcalandı karnım. yanında nitro da kullanırsan harika olur diye düşünüyorum

7. remzituna

remzituna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sh0ck arkadaşım değerlendirmeye alıcam bunu :)

8. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar bir şey sorucam animal cuts ı kullanırken yarıda bırakmak zorunda kaldım diğer yarısını şimdi kullanmaya başlasam bi yararı yada zararı olurmu lütfen bildiriniz ?

9. voyager77

voyager77 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo verme konusunda supplementlerin çok faydalı olacağını düşünmüyorum. Bir kaynakta okumuştum. Uzman kişi ventolin kullanacağına günde 2-3 bardak sek kahve iç daha iyi demişti. Bende termojenik yağ yakıcılardan tut L-Carnitine+CLA'ya kadar herşeyi kullandım, karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak için. En sonunda pes ettim ve 1 aydır sek kahve ve yeşil çay tüketiyorum. Yararını gördünmü diye soruyorsan, en az yağ yakıcılar kadar...
    Ciddi anlamda birşey yapmak istiyorsan ki ben önermem Clen+Caffein derim ya da en son olarak kesin çözüm liposuction...

10. efeyle

efeyle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lipo 6 black çok güçlü değil tavsiye etmem vücut biraz güçlü ise animal cuts hatta hot-rox daha iyidir bunları forumda araştır konu başlıklarını oku daha sonra kendi kararını kendin ver sonra siz söylediniz ama böyleymiş deme...

11. hcifci34

hcifci34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hadi hayırlısı 2 kutu DREN aldım,
    sonuçlarını buraya yazarım

12. remzituna

remzituna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hcifci34 arkadaşım hayırlı olsun senin içinde. Bende 1 kutu Lipo 6 Black ta karar kıldım. Before-After yaparız artık sonucu herkez de görmüş olur.

13. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar lipo6 yı nerden temin edebiliriz ve fiyatı nedir?

14. ghost rider

ghost rider Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende animal cuts + nitro ya başladım iki gün oldu gerçi ilk 2 gün biraz heba oldu ama bakalım sonuçları kıyaslarız belki başkalarınada faydalı olur. Bende sonuçları nasıl olacak veya tam etkili olacakmı bilmiyorum antreman saatlerim biraz geç malesef bakalım artık. Benimde ana sorun karında kalan biraz yağ. Dolayısı ile aynı sorun farklı ürünler sonucu hep birlikte görelim :D

Son düzenleme: 30 Nisan 2010
  15. remzituna

remzituna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Walla arkadaşlar 1 ay vaktimiz var yaz için before after yapıcaz artık kimde hangi ürün daha etki yapmış görücez.

rsxer arkadaşım ben lipoyu bir açık arttırma sitesinden (reklam yapmayalım) aldım. Güvenilir bir arkadaştan. 86 liraya aldım hatta. Dün 1 bu gün 2 bekliyip görücez.

16. hcifci34

hcifci34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    drende 5 .günüm ve muntazaman sabah ve akşam kilomu kaydediyorum
    toplam kilomda 2 kilo civarı bir azalma var.

17. remzituna

remzituna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Son gelişmeyi belirtiyim size. Arkadaşlar şu şekilde oluyor açıkçası beklediğim etkiyi alamadım desem yeridir. Kullanım süresi içerisinde taş çatlasa 1 bilemedin 2 kilo vermişimdir. Kısacası Lipo 6 Black bende bir işe yaramadı. Şunuda söylemeden geçemeyeceğim. Ürüne kötü demiyorum ürün güzel ama her bünyeye bu ürün etki edicek diye bi durumda yok. Karın kaslarımın daha belirgin olduğunu görebiliyorum şu anda ama ben karın bölgesindeki yağlardan kurtulmak istiyordum. Artık birde Hydroxycut kullanıcam bakalım bunda nasıl bir etki yapıcak onuda görücem. Hydroxycut aldığımda yine burada başladğım zaman resimlerini atıcam. Saygılarla. İyi günler herkese.

18. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    her 2-3 antrenmanda bir animal cut paketi kullanabilirsin. sabah ve akşam almana gerek yok. sabah ve akşam 2 mg ventolin alırsanız zaten aşşa yukarı aynı etkiyi yada fazlasını yapacaktır. (syneprine termojeniklerin en önemli maddelerinden, daha sonra troid formları geliyor, ventolini synhperine yerine tercih edebilirsiniz yani)

Sayfayı Paylaş