Sizce hangi yağ yakıcıyla devam etmeliyim_?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve hasim301 tarafından 28 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    vermem gereken 13-14kilo kaldı şuana kdar 6kg verdim 3haftada,nutrade 3000thermo l carnite kullanıyordum cardiodan once 1tüpüm kaldı bitecek ,sizce gene nutradeylemı devam edim yoksa termojenık bi yag yakıcıylamı yksa bidaha l carnite kullanıp en son granadeyimi kullanım ne dersiiz kafam çok karışık

2. enderkadir

enderkadir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Niye ki
    Niye kimyas seyler kullaniyosunki vucuda zarari olur onlar ben 4.5 ayda 35 kilo verdim nasil dersen fitnesse gidiyorum 30 dk kosu 30 dk bisiklet bide yememe dikkat ettim bunlarla zayifliyim derken sagligindan olursun dikkat et

3. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    neden yanlış bilgi veriorsunuz? l-carnitine nedir önce onu biliyomusunuz die sorayım supplement olarak tabir ettiğimiz sporcu destek ürünlerinin hiçbir zararı yoktur yararından başka tabiki karaciğerinde böbreklerinde sorun olan veya sağlık sorunu olan insanlar için zararlı olabilir ama sağlıklı bir sporcu için iyi bir desek ürünüdür.önce araştırıp yorum atarsanız daha iyi olur. konuya dönücek olursak kullandıgın ürün çok kaliteli bir üründür bence devam etmelisin zero shot olp hardline bu ürünlerde iyidir ama biraz pahalıdır kullandığın ürün 85 tl olması lazım hem ucuz hemde kaliteli bir üründür spora gitmeden önce türk kahvesi veya 2s bir aradayla alırsanız acayip bir enerji patlaması yaşarsınız spor esnasında tecrübeyle sabittir. kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş