Sizce Hangi Diyet Listesi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve HUMOR tarafından 4 Ocak 2012 başlatılmıştır.

En Etkili Diyet yada Beslenme Şekli Sizce Hangisi?

Anketin kapanma tarihi 14 Ocak 2012.
  1. Dukan Diyeti

33,3%
  2. Dr.Atkins Diyeti

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Taş Devri(Paleo) Diyeti

33,3%
  4. Dave Palumbo Diyeti

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Ketojenik Diyet

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Karatay Diyeti

16,7%
  7. Diğer Diyetler..

16,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    Diyete başlamayı düşünen arkadaşlara bu konuda yardımcı olması umuduyla konuyu açtım.Önerilerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:48 ----------

benim tercihim dukandan yana

Son düzenleme: 4 Ocak 2012
  2. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Benim tercihim kesinlikle Karatay diyeti, çünkü bizim kültürümüz bizim besinlerimize uyarlanmış bir beslenme ;)

Tabi ki sadece tercih olarak söylüyorum çünkü ketojenik beslenmenin her türlüsü zaten insanın sağlığını yerine getirir, kilo vermek sadece sonuçtur amaç bile değildir ;)

HUMOR bunu beğendi.
  3. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    aslında her ne kadar dukan desemde ketojen uygulayacam :) anladıgım kadarıyla dukan diyeti uygulayanlar çok hızlı ve sağlıksız kilo veriyo gibi bir izlenim oluştu bende oysa benim acelem yok artık fitnessi :) hayat felsefesi yapmaya kararlıyım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:52 ----------

ayrıca bu arada harbinger eldiven sipariş vericemde üzerindeki haç işareti mi yoksa :) oyunlarda olan sağlık anlamındaki + işareti mi ona göre bizi bozarda öyle şeyler . iman gücüyle baslıcaz sporumuza sakata gelmeylm biraz konu dışı oldu ama :) merak ettm

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ben diğer seçeneğine oy verdim benc eherkez kendi vücudunu tanımalı ona göre herkez kendi diyetini kendisi yapmalı bende öyle yaptım çok güzel sağlıklı kilo verdim kılo yapan şeylerı azalttım proteını artırdım sonucunda tem istediğime ulaştım

5. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    bunların icinde en saglıklısı paleo ( tam tas devri diyeti ) Bir kisi hem paleo olup hem ketojenik olabilir ve hem paleo olup ketosis de kalabilir

Paleoda amac iyi yaglar iyi protein dogala yakın beslenme icindeki karbonhidrat miktarını ayarlayarak kilo verme yada kilo korumada kalabilirsin.

Bu diyetlerin hepsi mükemmel diyetler karatay diyeti dukan diyetide öyle ama dukan diyetinde yag alımı kısıtlı oldugu icin dısardan omega 3 takviyesi almalısın ve yagıda biraz olsun al yagda cözünen vitaminler icin

burdaki karbonhidrat egrisine göre kendi diyetini kendin belirle proteini tam al karbonhidratı istegine göre ayarla yaglarıda az alırsan daha cok vucud yagını yakarsın ama tam yagsız beslenme

mJw ve HUMOR bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş