Sizce Haftada 2 kez kol kası mı yoksa karın kası mı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cinsanity44 tarafından 1 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cinsanity44

Cinsanity44 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba abilerim yaşıtlarım. Kendime program hazırlıyorum sizce hangisini yapayım. Yardımlarınızı bekliyorum :)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Hafta da 2 kol cok fazla, zaten bir cok buyuk kas gurubu calisirken ikincil olarak alisiyorlar.

Karin kasi icin ise haftada 2 uygun.

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Daha önce ki spor geçmişiniz var mı ? Eğer yoksa hazır programlara yönelebilirsiniz. Ayrıca karın kasını haftada 3 gün bile çalışabilirsiniz. 1'er gün arayla

4. Cinsanity44

Cinsanity44 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Spor geçmişim bi ara yaptım ama kilo verdim şimdi epey kilo aldım. Basket oynuyorum onun için yapıyorum zaten :) Epeydir sitede araştırıyorum hareketleri birleştirip birşeyler araştırıyorum. Şimdi diğer kas gruplarını çalıştırırken o aynı anda olur mu bilmiyorum açıkcası :/ Ama biliyorsunuzdur 8 min abs diye youtubede falan var karın kası çalışırsam onu 2 kere yapıcam 800 mekik gibi birşey oluyor yani :)

5. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    benim tavsiyem 15 tekrarli mekikler, agirlik ile calisilan, 15. tekrari zorlanarak yapacagin hareketler. ya makinede yapabilirsin ya da halat yardimi ile kairn calisabilirsin, bu sekilde kaslarin buyume gosterecektir kesinlikle.

6. Cinsanity44

Cinsanity44 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Yani o da olabilir dumbbell ile yapılan bi kaç harekette buldum epey bi yardımcı olur :)

Sayfayı Paylaş