Sizce Gereklimi?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve DontSpeak tarafından 28 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. DontSpeak

DontSpeak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    15 Yaşındayım 75 kgyim 1haftadır spor salonuna gidiyorum Sizce ilaç ,protein tozu vs gereklimi ne kadar süre sonra başlamalıyım ?bench_Oweightlifter

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    bonatschi yada diez basligini kilit+cop yapmadan cevap verim:D hayir hicbise gerekmez forumda genclere yonelik flexor hocanin yazdigi program var onu uygula dogal ve saglam beslen

DontSpeak bunu beğendi.
  3. Siyah59

Siyah59 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    bence , iyi beslen,iyi dinlen, kaytarmadan antreman yap. diğerlerine başlangıçta gerek . kolaylıklar dilerim.

DontSpeak bunu beğendi.
  4. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    DontSpeak, ilk 2-3 ay yenı baslayan kısıler dusuk agırlıklarla calıstıklarından dolayı normal besınlerden ıyı bır sekılde proteınını karsılayabılır. 3-4 aydan sonrada duzenlı beslenırsen proteın tozuna o kadar gerek kalmaz. Ama tabı antremandan sonra kana hızlı karısabılecek sey proteın tozudur. Ben proteın tozsuz 5 senedır yapan tanıyorum bu sporu bı eksıgınıde gormedım ama tabı kullanma demem bende kullanıyorum onemlı olan beslenme.

DontSpeak bunu beğendi.
  5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Direk soruna cevap vereyim.. Hiç gerek yok senin durumunda.. Sadece düzenli ve dengeli beslen..

DontSpeak bunu beğendi.
  6. kaslı erkek

kaslı erkek Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bana sorarsan, hiç başlama derim. Bunu dememdeki ilk faktör yaşın. Henüz gençsin ve vücudunun doğal ve sağlıklı beslenmeyle gelişmeyi sürdürmesi gerek. Gelişimin tamamlandığında da kullanmak zorunda değilsin. Tek yapman gereken çok disiplinli ve düzenli beslenmen. Bu düzeni oturtabilirsen ek besine ihtiyacın kalmayacak; ama eğer ki beslenme düzeninde eksiklikler olduğunu hissediyorsun, son çare olarak bu eksikleri ek besinlerle tamamlamaya çalışman en doğrusu olur. Yani ek besinleri amaç için değil son çare olarak bir araç gibi kullanmanı tavsiye ederim ben.

7. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş