Sizce en uygun program hangisi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mecmiharbi tarafından 27 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mecmiharbi

mecmiharbi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Yüzme Antrenörü
    Yer:
    Sakarya
    Fitness'da program oluşturmak denince herkesin bir fikri var. Bu konuda bir çok doğru var ama asla yanlış olduğun söylemek bence doğru değil çünkü bu durum kişiden kişiye değişebilir yani göreceli bir olaydır. Herkesin çalışma şekli ve aldığı verim değişebilir. Bunun içinde ortalıkta bir çok program dolaşmaktadır. Herkesin kendi fikrini sunduğu ve kendince en verimli olarak çalıştığı bu programlara senin çalışma şeklin yanlış demek ne kadar doğru?
    Neyse konuyu fazla uzatmadan herkesin bildiği bazı programları görsel olarak hazırladım ve sizlere sunuyorum. Geniş bir tartışma konusu olması dileği ile bazı sorularında cevaplarını arıyorum....
    Size göre en verimli antrenman programı hangisidir? Nedeni nedir? (Resimden sıra numarasını belirtirseniz daha iyi olur)
    Sizce antrenman programını 7 günlük mü 15 günlük mü düşünmek gerekir? (Örnek: Haftada 3 gün antrenman yapan bir birey için 7 günde 3 antrenman mı 15 günde 7 antrenman gibi mi düşünmek gerekir)

Sayfayı Paylaş