Sizce Doğrumu Bir Bakarmısınız?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kerembas54 tarafından 1 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kerembas54

kerembas54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selamın aleyküm öncelike ben yaklaşık 2.5 aydır body sporuyla uğraşıyorum ve siteyide body başlamadan 1 ay önce keşfettim ve gerçekten cok yararını gördüm herkeze teşekkür ediyorum soruma gelicek olursak bizim salonda bi abi war(kas kütlesi oldukca saglam ve sporda geçmişi war) ben ön çalışırken bana gelip cok daha ağır kaldırmalısın cok zorlanmalısın diyor ve cok zor kaldırdıgım agırlıgı takıyor ve benım omuzlarım heryerım hareket ediyor kısacası koldan başka yerlede vuruyor ve ben siteden ögrendiklerimede dayanarak negatif sistem şeklinde yapıyorum hareketi en ağır düzgün hangisinde yapıyorsa öyle çalışıyorum ve size sormak istedigim dogru yoldamı ılerlıyorum yoksa yanlışmı aslında kendime guvenıyorum ama güvendigim biri oldugu icin sormak istedim şimdiden teşekkürlerbench_O

2. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    621
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Kesinlikle hareketi nizami ve yedirerek yapmaya özen gösterin.Abinizin söylediği biraz daha geçmişi olan sporcular için siz bildiğiniz yoldan gidin maks. kiloların zamanı gelir.Salonda yeni başlayıpta acayip acayip kiloların altında can çekişen insanlar oluyor.Sakatlanmaları içten bile değil.

Predatel ve kerembas54 bunu beğendi.
  3. zyzz

zyzz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Grafik tasarım
    Yer:
    İZMİR
    sizi zorlayan ağırlıklar hareketleri doğru yapmanıza engel olur

50 kg basıp yanlış uygulama yapmaktansa 30 kilo basıp doğru uygulama yapmak daha iyidir.

Bu arada ağırlıkları indirirken (negatif tekrar) daha yavaşça ve kontrolü kaybetmeden indirin.

Özellikle son 2 tekrarda ağırlığı daha yavaş indirirseniz kaslara fazla kan pompalanır.

Buda yeni kas oluşumu ve kas gelişimine önemli bir destek sağlar

saygılar...

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş