Sizce bundan sonra ne yapmalıyım ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve KinqHuso34 tarafından 1 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abilerim kardeşlerim 15 yaşındayım bu sporu gönülden 1 yıldır aralıksız yapıyorum lakin son 1 ay bi nedenden dolayı ara vermek zorunda kaldım simdi tekrar basladım sorunum şu arkadaşlar moralim gerçekten ciddi derecede bozuk nedeni anlatmam müsait deil fakat fiziksel birşey değil onu bilin yeter şimdi arkadaşlar ben 60kg da yım yagsızım vücudum parçalı duruyor fakat ölçülü değil yani hacimsizim aslında doluyum yani şöyle diyim tişörtü cıkarttıgımda belli oluyor herşey fakat üstümde birşey varken sen body yapıyormusun diyor insanlar evet diyince utanıorum yani o derece dışardan cok zayıf görünüyüorum tişörtü cıkartınca inanıyorlar arkadaşlar beslenme programım şu şekilde

8:00 bir kivi yulaf süt bal bir kagseye karıştırıp yiyorum ardından 3 tam yumurtadan omlet üstüne lor

11:00 150 gr pirinc 200 gr tavuk

12:00 omega 3 ve multivitamin

15:00 okulda oluyorum döner sandviç bişeyler atıstırıyorum

19:00 150 gr pirinc 150 gr tavuk 1 kase yogurt yanında çavdar ekmeği amino asit ve glukozamin

20:00 idman

21:30 hemen bir muz ardından 1 kutu ton 100 gr pirinc yogurt fazla yüklemiyorum growth kesilmesin diye

23:00 uyku

Haftanın 5 günü çalışıyorum elimden geldigince max agırlık çalısıyorum 1 yıldır gelişim iyi fakat dedigim gibi dışardan hacimsiz durdugum icin kendimi ezik cok kötü hissediyorum zayıf görünmüyorum bir body yapan icin hacimsiz duruyorum
    İnsanlar vücut gelistirme yapıormusun dediklerinde yapmıyorum diyesim gelio o derece moralim bozuk fakat vücudum 1 yıla göre çok çok iyi Sedat pekdemir Hakan Gümüş gibi isimler bile yaşıma göre çok iyi oldugunu fakat hepside bu şekilde benim düşüncelerimdeler

Arkadaşlar yardım edin şuan 60kg yum şöyle 65 67 arası birşey olsam tişörttende iyi görüneceginden eminim birde mayısa dogru tatlı diyet yaparım hem benim icinde tecrübe olur fakat bu kiloda diyet çok zor 55 felan olurum heralde en az

Lütfen yardım edin kullanmadıgım supplement kalmadı protein tozu bcaası glutamini gainerı kutu kutu bitti bu süreç içerisinde ltfen yardım edin teşekkürler....

2. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşın daha çok genç sana tavsiyem başka bir spor dalıyla uğraşıp vg' ye alt yapı sağlaman.Bahsettiğin vücut gayet iyi anlattığına göre zorla yağ alma.Sonra o yağları yakmak için ayrı strese girersin.

3. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yok abi vg den başka spor olmaz sorularıma cevap lazım lütfen başka spora geç yaşın genc bırak bu isleri demeyin lütfen sadece tecrübelilerden sorularımı cevaplamalarını istiyorum ltfen

4. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Ektomorf yapılısındır yüksek ihtimal kilo alman çok zor alsan bile korumasıda zor.
    5gr k.hidrat x vücut ağırlığı
    2gr protein x vücut ağırlığı
    2gr yağ x vücut ağırlığı

dene
    + bunların haricinde abur cubur fast food serbest
    eğer kilo almazsan alamazsın yani.

60kg sin
    120gr protein=480 kalori
    300gr k.hidrat=1200 kalori
    120gr yağ = 1080 kalori

boyunuda yazsaydın iyi olurdu.
    Eğer kilo alamazsan bu şekilde proteine dokunma k.hidrat ve yağ arttırmayı dene.Fazla protein karaciğere yük bindirir.

5. egeos123

egeos123 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynı senin gibiyim herşeyimiz aynı kilomuz vg geçmişimiz vs aynı psikolojik sorunlar bendede var sana tavsiyem okulda oldugun zaman evde hazırladıgıın bol tavuklu yada tonbalıklı bir sandviç iyi gider veya gainer/protein bar da idare edebilir bence sende bende 2bucuk-3ay içinde bi 6-7kilo alalım istersek olur kusana kadar yeriz olmassa :D mayısın 15ine dogru kısa bi diyetle o kalan yağlarıda atıp plajda rahat rahat gezeriz

Sayfayı Paylaş