SIZCE BU PROGRAM DOGRU MU?

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Kemal Umnut tarafından 11 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kemal Umnut

Kemal Umnut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.Benim genel problemim bel bolgemde ciddi yaglanma olması. Boyum 1.79 kilom 80 ama belim 98 cm. Son 2 aydır haftada 4 gun ve gunde tek bolge olarak 7-8 hareket 4 er set 12-10-8-6 tekrar seklinde agırlıkları arttırarak calisiyorum.Idmanı sadece sabahları yapabiliyorum.Guclenme ve belli oranda hacim kazanmayı basardım fakat yaglanmayida arttırdım ve artık yaglardan kurtulmam gerekiyor.İsim geregi hep disardayim kendimce saglikli beslenmeye gayret ediyorum idman oncesi yulaf ezmesi sutle beraber ve yaninda kahve,idman sonrası 3 haslanmıs tam yumurta ve kahvaltı.Gun icinde mumkun mertebe protein ve karbonhidrat acısından zengin oglen ve aksam yemegi.

YENİ PROGRAMIM(SİZCE DOGRU MU?):

PAZARTESİ CARSAMBA CUMA gunleri cift bolge agirlik idmani, Salı,Persembe,Cumartesi 40 dk cardio.
    Bu program ise yarar mi? Eger yarayacaksa agirlik idmanı olan gunlerde nasil beslenmeliyim? Cardio gunleri idman oncesi l carnitine alip idman sonrasi kahvaltı yapmayı planliyorum sizce nasil fikir?

2. Aziz-han

Aziz-han Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yağ yakmak programdan çok beslenmekle alakalı. Günlük harcadığından daha az kalori aldığın sürece zayıflarsın. 1.79 boy,80 kilo, 98 bel kas kütlenin düşük olduğunu gösteriyor. Bu aşamadayken haftada 3 gün full body veya haftada 4 gün alt vücut/üst vücut veya itme/çekme şeklinde çalışman senin için daha verimli olur.

sthammer bunu beğendi.
  4. Kemal Umnut

Kemal Umnut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doxux bilgi icin tesekkurlerçkas kutlesini arttırmak icin kalori hesabı yaparak basarili olamiyorum sanirim bir sekilde yanlıs bir uygulama yapıyorum ama yanlisimi tam bilmiyorum.aslinda deneme yanilma ile bir zaman sonra cozerim belkide ama o kadar vakit ve enerji harcayip bir yere gelememek sporu biraktirabilir... cok detayli ve kolay olmayan bir konu bu vg.

Sayfayı Paylaş