Sizce bu laptop nasıl lütfen yardımm

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve araba35 tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. araba35

araba35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  2. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    laptopu ne için kullanıcağına bağlı ama donanımına baktığımda parasını hak eden bir ürün alırsan da kötü olmaz gayet iyi bir bilgisayar ama masaüstündeki verimi bekleme...

3. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bütceniz ne kadar en fazla kaç TL olur onu bilsek daha iyi yardımcı olabiliriz seçenek olarak,markasından dolayı biraz kötümser bakıyorum. Sony,dell veya Packard Bell'e bakabilirsiniz. Packard bell fazla bilinmiş bir marka değil Türkiyede ama emin olun Casperdan Hp den ve bir çok markadan daha iyi daha kaliteli kasaya sahip kendim kullanıyorum. ' 2.5gHz 750Gb-8Gb-17'3 2 Gb ' oyunlarda kasma olmuyor call of serilerinde ve crysis da denedim

4. Verminaard

Verminaard Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Genel kullanım için güzel yeterli fiyatı da uygun.

Ama daha çok oyun, film-dizi izleme amaçlı kullanacaksan yetersiz. Ekran kartının modeli yazılmamış bile, dediği 2gb da anti aliasing haricinde pek bir anlamı yok.

5. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    576
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Oyunlara falan önem veriyosan en önemli şey bi bilgisayarda ekran kartı

6. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Oyun falan oynucagım diyorsan dostum 1gb 128 bit ndivia ekran kartlı bir laptop bak,benim şuan elimde dell n5110 var.Oyunlarda falan canavar maglum ısınma oluyor yaz ayında ama o kadar ısınma değil.Dell'i öneririm güzel laptop yapıyor sakın kasası plastik olanı değil aliminyüm vb al

7. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    73
    oyun oynayacaksan ekran kartı çok önemli ekran kartının miktarından ziyade paylaşımsız ve yüksek bitte olması önemli yalnız pc yi hdmi ile büyük ekran bir tv ye bağlayacaksan ben 2gb ekran kartı tavsiye ederim.çünkü ekran büyüdükçe 512 veya 1gb gibi kartlar kötü görüntü sağlayabiliyor.ayrıca laptop alıyorsan ısınma sorununu göz önünde bulundur

Sayfayı Paylaş