Sizce Beslenme Programım nasıl?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve METİNU tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. METİNU

METİNU Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    Merhaba ben henüz 18 yaşına girdim. yaklaşık 3 aydır spor yapıyorum ilk 1 ay yağ yakımı için uğraştım göbeğimde ki fazlalıkları eritmek için daha sonra BodyBuilding yapmaya başladım. Bir süre hocayla çalıştım fakat baştan savma bi programla geçiştirmeye başladığını görünce bende Body Forum sayfasını incelerken bir kaç program buldum ve onları uygulamaya başladım. Fakat fazla bi gelişme olmadı şuan farklı bir hocayla çalışıyorum onun programını uyguluyorum fakat onun program bölgesel bir program bir gün göğüs bir ön kol her gün farklı bir bölge çalışıyorum sizde doğru mu yoksa farklı bir program mı izlemeliyim bir günde birden fazla bölge çalışmak yanlış olur mu?
    Beslenme konusuna geldiğimiz de Ben başta Protein kullanmaya karşıydım bu yüzden proteini besinlerden almaya çalışıyordum her sabah 3-4 yumurta omlet ve diğer öğünlerde de yediğime dikkat eder oldum uzun süre doğal yollardan aldım fakat artık zor olmaya başladı ve Dayımda protein kullandığını söyleyerek beni kısmen rahatlattı bende kullanmaya başladım Hardline-Karamelli su ile tadı iyi olmasada süt ile içmek güzel ve spor öncesi ve sonrası bir ölçek kullanmaya başladım fakat vücudumda tüylenme yaptı kısmen de olsa sizce 'protein kullanmayı bırakmalı mıyım?' eğer öyle olursa yine eskisi gibi dışardan tavuk göğüsü ve balık gibi şeylerden protein almaya çalışıcam. Görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim..

Sayfayı Paylaş