Siz olsaydiniz ne yapardiniz ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve deepp tarafından 15 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. deepp

deepp Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sanayi
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba oncelikle herkese sevgi ve saygilar

Siz degerli uye kardeslerim abilerim ve saygideger hocalardan ricam olacak.

Ben 36 yasinda 1.90 boy 85 kilo haftada 3 gun body yapan ve bir uluslaraeasi firmada yoneticilik yapan biriyim 30 undan sonra her saniye spor aşkı yasayan biriyim.

6 aydir yurt ici ve yurtdisi arastiriyorum bu arada gecmisimde cok cok kisa yani 4 yada 5 defa ozel ders aldim (aikido - wingtsun- kick boks) ve bunlardan inanin herkese saygim sonsuz aikido beni sarmadi dersem en iyi anlatmis olurum . Wingtsun aynada kendimi o ayak durusu ve el duruslarinda kendimi komik gordum ve estetik bulmadim. Kick boks sardi ama hoca inanilmaz maddiyatci ve zamani calarak calistiriyordu.

Simdi degerli arkadaslarim ama gercekten sizden ricam haddime degil ama en az 4 senedir disiplinli ve hayatinin icine sporu katmis kisiler cevaplasin lutfen.

Sorum şu;

Kendine ciddi ozguven saglayan beni devamli ileri seviyeye goturecek karsimda fiziki ve kuvveti daha fazla olan biri ile karsilatigim zaman buna tabiki elinde bicak dahi olsa %100 karsi tarafi etkisiz birakabilecegim buarada ozel ders alacagim yaklasik bir sene ama arkadaslar soyle bir sikinti var haftada 1 gun calisma ile mumkunmu ve sizce benim fiziki yapim ve isteklerim dogrultusunda sizden detayli yorum bilgi ve hoca ismi tavsiyelerinizi acil rica ederim.

Secenekler ne olmali sizce;

a) Muay tai
    b) Combat sambo
    c) Bjj
    d) Krav Maga
    e) Enshin Karate
    f) Digerleri

İmla hatasi varsa ozur dilerim.

İnsallah umdgum gibi ciddi forum sitesidir.

Herkese simdiden tskler hersey gonlunuzce olsun.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş