siz olsanız ne alırdınız?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cerberus tarafından 21 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cerberus

cerberus Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    durum şöyle bodyforum sakinleri:confused:

bi akrabam ingilterede.beni kırmaz.
    kendisinden ülkemizde cok pahalı olması nedeniyle supplement istedim. on whey, universal 3001 ve universal cretain vassive istedim.

bir kaç ingiliz sitesi buldum.
    thesupplementstore.co.uk tan almasını söyledim.bugün evine yakın bi supplementshop bulduğunu ancak optimum ve universal satmadıklarını söyledikafa_.diger markalar varmış.birkaçını saydı.bende yarın kendisine haber vereceğimi söyledim.

1 yıllık bi çalışmam varweightlifter.şimdi sizden istediğim 1.80 boy 78kg bel ve karın bölgesinde simit halinde yag sorunu olan benim yerime kendinizi koyup ingiltereden ne isterdiniz diye bana fikirlerinizi yazmanız.

şimdiden teşekkür ederim

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Maddi duruma göre değişir; fakat bunu gözardı ederek yorum yapıyorum.
    Bsn No-xplode(orange)
    Bsn Cellmass(arctic berry blast)
    Bsn Nitrix
    Gaspari Sizeon
    Gaspari Superpump250
    Optimum Whey
    Muscletech Nitro-Tech
    Muscletech Anabolic Halo
    Universal Animal Pak
    Universal Animal Flex
    Herhangi bir markanın Bcaa'sı

Bu ürünler arasında seçim yapardım.

3. cerberus

cerberus Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    benim boy ve kilo için bi kombinasyon yapar mısın en fazla 5 ürün olmak sartı ile

4. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    İngiltere'deki akrabana sipariş verip creatin istemen biraz saçma olmuş bence.

Daha etkili ürünler isteyebilirsin.

Kompleks post workout ürünleri, intra-workout ürünleri (NO ürünleri)...

Kiloda hafif pahada ağır şeyler istemelisin. Sana getirecekleri ne kadar hafif olursa o kadar fazla şey getirir.

5. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Optimum whey
    No-xplode
    Cellmass
    Animal Pak
    Animal Flex
    Bunları yazmış olsam da siz bana güvenmeseniz daha iyi olur; çünkü 1 yıldaki gelişiminiz nedir, bu rürünlerden tam randıman alabilecek seviyede misiniz, beslenme bilginiz ne düzeyde, ürünlerden elde edeceğiniz kazanımı doğru ve disiplinli beslenmeyle kalıcı olmasını sağlayabilecek misiniz gibi kafamızda soru işareti oluşturacak birçok soru var. Kısacası, kendiniz hakkında ne kadar bilgi verirseniz o kadar yardımcı olabiliriz size.

6. cerberus

cerberus Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yas 21 boy 180 kilo 78
    13 yaşımdan beri fiziksel güç isteyen işlerde çalışıyorum.tarla bahçe işcilik vs.
    tam 13 ay önce bu spora başladım.ama düzene oturtamadım tatiller vs dolayısıyla memlekete gitmek zorunda kaldım.gecen yaz 4 ay ara verdim.ama bahsettiğim işlerde sürekli çalıştıgım için vücut sönmedi.ara vermeden önce universal amino 3001i 90 tablet kadar kullandım.cok yararını gördüm beslenmemide düzene sokunca

dediğm gibi tam karın bölgesinde bele kadar bi yag sorunum var simit seklinde.forumu cok okudum.baktım benim durumda olan insanlar ne yapmış neler tavsiye edilmiş.ama pahalılık dolayısıysa çoğumuz istediğimiz ürünleri alamıyoruz.bende bu sorunu ingiltere ile çözücem inş.

birşey daha sorucam on whey porsiyonda 4 küsür gram glutamin içeriyor.ekstra almama gerek var mı?

umarım yeterince acıklayabilmişimdir durumumu

7. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Uzun zamandan beri fiziksel güce dayalı işlerle uğraştığınıza göre bu ürünleri kullanmanızda sakınca olmaz bence.
    Glutamine hakkında bodybuilding.com'da sanıldığı gibi kaslar tarafından kullanılamadığından ve almanın gereksiz olduğundan bahsediliyordu. Hangi konu olduğunu hatırlayamadığım için link veremiyorum maalesef.
    Eğer bir ürün daha ekleyebilecekseniz kombinasyonunuza Bsn Nitrix'i eklemenizi öneririm.

Morphling ve cerberus bunu beğendi.
  8. cerberus

cerberus Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    peki haftada 3gün antrenman ve 1 gün cardio ile yag sorununu bu ürünlerin yardımı ile çözebilir miyim?
    yani en uygun ürünler bu diyorsun öyle mi rpac?

9. cerberus

cerberus Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bu 5li ve nitrix le beraber 400 ytl felan ediyor. özellikle no-xplode cellmass nitrix üçlemesi paket halinde satılıyor yaklaşık 170ytl ye verdiğim sitede.

baska bir yorum cıkmazsa yarın siparişi bu şekilde vericem

10. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Boy-kilo orantınıza bakarak ve uzun yıllardan beri bir nevi body'nin doğal yan dalı gibi sayılabilecek işlerde çalışmanıza bakarak fazla yağlı olamiyacağınızı ve bu durumun daha çok sizin takıntınız olacağını düşündüm. Bu yüzden herhangi bir yağ yakımına yardımcı olacak ürün yazmadım kombinasyona. Yazdığım ürünler, günlük protein ihtiyacı, kas gelişimi, motivasyon, vitamin-mineral ve eklem desteği şeklinde. Bu kombineyi yaptığınızda önemli kas kütlesi kazanımı yaşayacağınızdan yağ oranınızda da azalma olacaktır vücut geneline oran yapıldığında.
    Haftalık cardio sayınızı arttırmalısınız bence. Sizin yerinizde olsaydım 3kez yapardım; fakat bunda zamanınız da önemli tabiki. Vaktiniz yoksa da en azından spordan sonra kısa süreli metabolizmayı hareketlendirmeye yardımcı olacak interval koşu tarzı yardımcı koşular yapabilirsiniz.

cerberus bunu beğendi.
  11. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    3lü paket yerine tekerli şekilde büyüklerinde almanızı tavsiye ederim. 3'lü paketteki ürünler küçük boyları ve büyük boylarla aralarında çok az bir fiyat farkı oluyor.
    Aroma olarak wheyde çilek veya çikolata, no-xplodede orange, cellmassde arctic berry balst'ı öneririm.

cerberus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş