Siz bilgili arkadaşlardan acil yardim lütfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve CesurLider tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CesurLider

CesurLider Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Lütfen mesajimi silmeyin,kilitlemeyin,değiştirmeyin çünkü sitede aradim ve işime yarar bilgi bulamadim

merhaba ben araniza yeni katildim

ben 16 yaşinda 1.70 boyundayim ve bel çevrem 85 cm,kilom:62,yağ oranim:%21

bir türlü kilo veremiyorum göbeğimde yağ var sirf oturdugum zaman kat kat oluyor,yüzümde çok tombul ve yağli,ayrica kalçamda yağli

bu yaglara karşi bir ilaç veya bir reçete var mi çok pahali birşey olmasin (en fazla 20 ytl) diyet istemiyorum çünkü kafama estikçe uyguluyorum çoğu zaman uygulamiyorum bile

sitede araştirdiğimda herkes efedrin adli bir ilaçtan bahsediyordu eczanelerde aradim fakat bulamadim ilaç kalkmiş nereden bulabilirim

daha sonra tiromel adli bir ilaç buldum günde 3 kez yemekten yarim saat önce içiyorum ayriyetten yaninda aspirin fort ve bir su bardağinin içine 3 tatli kaşiği neskafe klasik koyup içiyorum acaba doğru mu yapiyorum

unutmadan günde 50 tane şinav 100 tane mekik ayrica her sabah okula kadar yürüyüş-koşma gidiş-geliş 5 km eskiden aktif olarak mekikle ilgileniyordum günde 1000 tane mekik çekiyordum halada çekebilirim sanirim

süt ürünleride tüketiyorum günde 1 lt süt içiyordum eskiden ama hiç uzamiyorum o yüzden artik eskisi gibi 1 ltre içmesemde 2-3 bardak içiyorum süt arrica yoğurtta yiyorum 1 tabak

siz bilgili arkadaşlardan acil yardim lütfen yardim edene sonsuza dek minnettar kalacağim ve rep vereceğim şimdiden teşekkürler

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    once kurallari okuyun sonra baslik acin!

diez bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş