siyah nokta traş sonrası kızarıklıklar parfüm önerileri diş beyazlatmak isteyenler !

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve gorgon210 tarafından 9 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. gorgon210

gorgon210 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADAŞLAR BİLDİĞİM HER KONUDA TEK BAŞLIK ALTINDA BİLGİ VERİCEM kimse polemik çıkarmaya çalışmazsa sevinirim bunlar kesinlikle kendi tecrübelerim ve çoğu doktar tavsiyesi ile

1)DİŞ SAĞLIĞI: arkadaşlar hepinizin bildiği üzere reklamdaki kadar beyaz dişler mümkün değil fakat 7 yıldır yüksek düzeyde sigara kullanan biri olarak dişlerimin max beyazlıkta olması ile her daim gurur duyuyorum işte yaptıklarım sırasıyla

sabah: diş beyazlatıcı toz çok bastırmadan arkasından diş macunu floristatlı herhangi bi marka diş macunlu iken agzımızı çalkalamadan tükürüyoruz sadece ve diş ipi kullanıyoruz (diş eti çekilmesine çürümeye bakteri olusumuna 1 e bir zaman kaybı diyenlere gülüp geçiyorum ! )sonra agzımızı çalkalıyoruz ve diş fırçasını iyice yıkayıp agzımıza köpürük gelmeyene kadar macunsuz birşeysiz fırçalıyoruz en son agzımızı düzgün bir ağız gargarası ile gargara yapıyoruz

akşam : toz kullanmadan aynı aşamaları tekrarlıyoruz

önemli noktalar: sigara içiyorsanız sert diş fırçası içmiyorsanız orta kullanın ayrıntısı ile gülünce dişlerim parlasın hemde çok saglıklı olsun diyenler macunsuz son fırçalamayı orta ile yapsın mutlaka gün arasında dışarı çıkarken falan dişimizi fırçalamıyoruz misvak kullanıyoruz (yaş misvak) sigara kullanmayanlar diş tozu 2 günde bir kullansın :)

2)SİYAH NOKTALAR VE TRAŞ SONRASI KIZARIKLAR:
    arkadaşlar ben burnu büyük biri olarak ve jiletle kesinlikle traş olamıcak derecede kızarıklıklarla ugrasan biri olarak kesin çözümü buldum şu an ne siyah nokta kaldı nede jiletle traş sonrası kızarıklıklar

sabah akşam bioderma sebium gel moussant ile yuzumu yıkıyorum yatmadan once her gun bi gece bioderma sebium hydra ile bi gece isitroxın jel krem suruyorum fiyat olarak hepsı 90 liraya mal oluyor yanında dudak çatlaklarını hemen geçiren bioderma atoderm veriyorlar

sorunu çok büyük olmayanlar ve usttekilerı uygulayanlar da yapabilirler traş öncesi yanı min haftada bir olmak üzere yüzünüzü sıcak suyla ıslatılmış havlu ile sarıp oyle traş olun siyah nokta ve kırmızı noktalara iyi geliyor kesinlikle kükürtlü sabun ve kayısılı sabunda kullanabilirsiniz kırmızı nokta sorunu çok olanlar (mesala ben 5. doktorda dogru çozumu bulabıldım :) ) traş kolonyası balsam kesınlıkle kullanmıyorsunuz ve traş köpügü kullanıyorsunuz sabun falan kullanmayın sakın

3)kepek sorunu için
    kepek sorunu için herhangi aktarcıdan defneli sabun edinin 1 kere 1 ay kullandım 2.5 senedir hiç kepek olmadı

4)omuzlarında kırmızı sivilceler çıkanlar
    inanmıycaksınız ama çözüm basit bir aktara gidin kabak lifi deyin versinler su degmezse o kadar sert ki elinizi sürtunce acır korkmayın :) su deyince kız arkadasınız masaj yapıyormus gibi hissediceksiniz ve kesinlıkle çok saglıklı

5)yüzdeki fazlalık kıllar
    arkadaşlar lazer yaptırmayın kesin çozum değil ve pahalı krem kullanmayın iple aldırmakla aynı şey 2 hafta bir kıyın 2 3 liraya hem ensenizi toplatın hem iple aldırın her yolu deneyen ve cildiye ile görüşmüs biri olarak söyluyorrum

6)uygun fiyata alınabilcek parfümler
    dawid walker E-74 fiyat olarak en uygun ve gördügüm parfümlern nerdeyse hepsınden kalıcı 10/10 2 gün sonra bile kokusu çıkmıyor denedim ve sigara kokusunu kısmen bastırıyor mükemmel bir kokusu var dolum parfüm olmasına rağmen 2. favorim

caldion zen kalıcı 10/7 ve hoş 10/6 bir parfüm

caldion jean en sevdiklerimden kalıcı10/7 ve çok hoş10/8

adidas fresh impackt vg de belli bi duzeye gelmiş 30 yaş altı için mükemmel seçim kalıcı 10/8 ve süper bi koku 10/9

avon true force hiç bi erkekden güzel sözunu duymadıgım ama beğenmeyen hiç bi kız görmediğim bir parfüm .) kalıcılık da fena değil puanlama benim açımdan berbat kızlar açısından süper puan vermedım

armani gio diğerlerinden herhangi ikisinin toplamı kadar fiyatı da olsa kesinlikle hakediyor takım giyip (liseliler de dahil) çok da ciddi takılmayı sevmeyenler için her türlü 10/10 veririm

saydıgım parfümlern hepsi su an dolabımda var eski kullandıklarıma yalnıs hatırlıyor olabilirim çekincesi ile yazmadım mazur görün

SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN YOL ARAYANLARA !!!!!!!! :
    sigarayı bırakmak itiyor bırakamıyor musunuz eğer sevgiliniz sigara içmiyorsa ve gerçekden onu seviyorsanız bırakrısnız 24 saat kadar sigara içilen bir ortama dahi gitmicegınız bir gunu seçin o gün hiç sigara içmeyin hiç ama kendinizi sıkın emın olun değicektir sonra sevgilinize 1 adet sigara içirtin içine çekmese de olur sizi kırmıcaktır anlatırsanız ve onunla sigarası bitince tabiri caizse affınıza sıgınarak söylüyorum öpüşün sevgilinizi gerçekten çok seviyorsanız ona yaptıgınız kötülüğü kendınız yaşayınca kendınızden nefret edıcek ve sızın ıçın neler katlandıgını görünce onu bir kez daha seviceksinizdir

kız arkadaşımın sırt çantasında sigara içen biriyle öpüşmek kül tablası yalamaya benzer yazısını görüünce dokundu ve böyle birşey deneme kararına vardım 6 AY YANİ AYRILANA KADAR AGZIMA TEK SİGARA DAHİ KOYAMADIM ! benden tavsiye isteyen uygular isteyen uygulamaz

arkadaşlar sadece bilgilendirme amaçlı aklıma geleni yazdım herhangi konuda herhangi sorusu olan dertleşmek veya soru sormak isteyen tanışmak isteyen herkez face den ekleyebilir furkan pek bu siteden oldgunuzu söylemezseniz kabul etmıyorum tanımadıklarımı profil resmımde arkamda kum torbası gözukuyor ustumde kırmızı bir t-shırt var face verme sebebim de yalnıs anlasılmasın forumu çok takip edemiyorum :)

EMEĞE SAYGI ALINTI ÇALINTI DEĞİLDİR HARF HARF KENDİ YAZIM ! isteyen faydalansın isteyen okumasın :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:38 ----------

eklme özlelıkle bayanlar için :) koltuk altı ve genital bölgesindeki deride kararma renk değişimi koyulaşma olanlar için
    imazol krem (4-5 lira) ve bebek pudrası alın orayı tüylerden temizledikten sonra nemlendiricili sabunla iyice yıkayıp temiz bir bez veya selpakla iyice kurulayın imazol kremi uygulayıp ardından pamukla bebek pudrası sürün 1 hafta her gün uygularsanız 1 hafta sonunda deriniz nerdeyse olması gereken rengine kavuşuyor :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:53 ----------

ekliyim sıkıldım uyyamıyorum :D

cit güzelliği için bol su ve maydonoz salatalık marul ve birz limondan salata yapıp yiyin buyuk bı sorun yoksa bırseye gerek duymazsınız emın olun

uyku için anason çayı içebilirsiniz

kilo vermek için funda suyu yeşil çay kullanabilirsiniz

pudıng seven sporcular için ! :) mahlep tozu (keçiboynuzu tozu) alıp az mıktar şekerle pudıng yapabılırsınız enerji verici ve kan yapıcı :)

kansızlık için üzüm çelirdeği yagı kullanabilrisniz

saç dökülmesi için ısırgan özlu sabun şampuan ısırgan yagı ve yılan yagı kullanabilrsiniz

OT ÇÖP İLE İLGİLİ DİĞER HER SORUNUZ İÇİN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ :) :) HERHANGİ AKTARA GİTMEDEN ÖNCE BANA DANIŞABİLİRSİNİZ ONLAR SATMAK İÇİN REKLAM YAPICAKTIR İŞE YARAR YARAMAZ HANGİSİ HURAFE HANGSININ FAYDASINI GÖREN OLDU YARDIMCI OLABİLİRM :) :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:16 ----------

uyku tutmuyoo :( :(
    karaciğer sorunları için karabaş suyu birebir

sigara kullananlar balgam sorunu yaşayanlar kışın hasta olmak ıstemeyenler kansızlık yaşayanlar maliyetı 20 lirayı geçirmeden hepsini hallediverem de bildiklerim bi işe yarasın :D

zencefil
    zerdeçal
    ısırgan otu
    harnup
    çörek otu
    çok az tarçın
    üzüm çekirdeği
    karanfil
    herhangi aktardan hepsini 1 er liralık yaptırsanız 1 sene yeter hepsinin tozunu alcanuz ha :D bıraz balla karıştırın çıplak gezmedikden sonra kolay kolay grip soguk algınlıgı oksuruk sorunu yaşamazsınız :D

dişi agrıyanlar agrı kesici yerine kaliteli karanfil bulup koyun üzerine ağrıyı keser :)

sarımsak erkek cinsel organını büyütür şşşşttt ayıp :D

badenmciği şişenler udu hindi alın sadece udu hindi ile 2 3 gune tamen geçirirsiniz ama tadı çikin :D

sıkıldımmmmmmm :)

ysn, SacredSoul, onurr_535 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. deist190

deist190 Yeni Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Havalimanı
    Yer:
    Ankara
    Benim ön 4 dişimde zircon-ceramic var... Sigara migara dinlemiyor bembeyaz... :) Ancak alt dişler doğal olduğu için sigaranın katranı aralara girmiş durumda ve geçmiyor. 4 ay önce lazerle beyazlatmıştım ama şimdi katran yapıştı resmen. Sigara içenlere kötü bir haberim var. O lekeler temizlik yapılmadan asla geçmiyor. Lazer dışındaki temizliği kastediyorum tabi ki.. dişçiye gitmeniz lazım. Sigarayı bıraksanız bile geçmesi çok uzun sürüyor. Sanırım rahat 1.5-2 ay gerekiyor( bu arada hiç sigara içilmediğini varsayarsak tabi)

gorgon210 bunu beğendi.
  3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Yanlış veya doğru ...emeğine sağlık ...

gorgon210 bunu beğendi.
  4. serkanhancer

serkanhancer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    emeğine sağlık

gorgon210 bunu beğendi.
  5. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    gayet güzel bilgiler. yalnız grip için o kadar tozu balla yiyince dışarda çıplak gezebilecek kadar vücuda ateş basar bence :D aman diyeyim :D

gorgon210 bunu beğendi.
  6. gorgon210

gorgon210 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bendeki de tertemiz değil dişlerimin arkası ama sadece macun kullandıgım döneme göre çok büyük fark var görüntü olarak rahatsız etmıycek duzeyde dahi diyebilirm ama tabiki 0 a inmiyo keşke:) inse ben kimyasalını kullanıyorum tozun bitkiseli de var ama hiç denemedim diş beyazlatmak şimdilik bana çok uzak devlette yok özelde ise 400 lira falan çektiler inş okul bitince darısı başıma diyelim :)

amanın macunun dozunu kaçırırsam çıplak gezmek iyi herkezi çıplak gibi görürüm :D hyper_hyper_ ben 2 yıldır yiyorum her sabah 1 ttlı kaşıgı tabı bunda para vermememin de azcıkkk :p katkısı var ama doğru düzgün öksürmedim dahi balgam temizliyo enerji veriyo kan yapıyo her türlü thums: görende ölümsüzlük iksirini buldum sancak :badgrin::badgrin:

7. kadango

kadango Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Mesajım otlansın buralarda..

gorgon210 ve Azi bunu beğendi.
  8. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    emeğine sağlık.Kepek için bende bir öneride bulunayım çok uğraşmış birisi olarak

Clear Men i tercih ederim. Doktorun verdiği kepek şampuanlarından bile iyi bana göre. Bunu kullanmayı bıraktığım anda kepek başlıyor.

Sayfayı Paylaş