Sixpack çıkana kadar durmak yok

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Dexter_Morgan tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    yazılarını takip ediyorum, pro-karbo-yağ alımını tam olarak nasıl yapıyorsun ? ve her hafta aynı mı yoksa değiştiriyor musun ?

2. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    Caner23 artık bi fotograf paylassanda geldigin noktayı görsek antrenmanlarının ve dietinin vucudunfaki tepkisini görüp kendimizi motive etsek :)

3. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    @supernatural aslında mart ayında yediğime pek dikkat etmedim çünkü sabit bir yerim yoktu sürekli oraya buraya gidiyordum, yanıma whey alıp geziyordum ama bu süreçte dışarda bulabildiğim kaliteli karbonhidratı, proteini ve yağı ne varsa tüketmeye çalıştım. Eksik olanlarıda tamamladım. Mesela öğlen işyerinde tabildot yemeğinde nohut-pilav-meyve varsa, yemeğimi yer ardından whey içerdim.

Evde olduğum zamanlar beslenmeme dikkat ediyorum çünkü yemeklerimi kendim yapıyorum. Yediklerimi boş zamanımda foruma yazıyorum önceki mesajlara bakabilirsin.

@Anthony resimlerim bilgisayarda duruyordu ama yüklemiyordum ve makinem olmadığı için vücut hatlarım pek belirgin çıkmıyor telefonumla çektim görüntü kirliliği için kusuruma bakmayınız.

Bildiğiniz gibi konuyu açtım açalı en fazla 2 hafta düzgün diyet yapabilmişimdir diğer günlerde çok sıkıntı çektim, gerek ygs gerek stajım ve okulum. Mart ayı gerçekten çok sıkıntılı geçti benim için. Sorumluluk dolu bir aydı.

Üstteki resim 20 martta çekildi.

Bunuda biraz önce çektim(6 nisan) Yalnız belirtmek isterim yeni yemek yedim ve yemekten önce ve sonra su içtim. Karnım oyüzden şiş görünüyor. Yinede koyayım dedim.

Azi ve Supernatural984 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş