Six pack yapmak..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Orhun Şen tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Orhun Şen

Orhun Şen Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar ben bu spora başlıyalı 4 ay oldu.İlk başladığımda 2 metre 71 kiloydum aradan 4 ay geçti şuan 88 kiloya ulaştım. İlk başladığımda yağ oranım %8 iken şuan %15 lere çıktı :) Hazirana kadar bu yağ oranını %8 e tekrar nasıl çekebilirim sizce :) iyi günler...

2. alperenbozkurt

alperenbozkurt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    diyet yaparak forumada definasyon diyetleri bulabilirsin

3. KnightyCool

KnightyCool Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Kilo vermek yani yağ eritmek genel olarak doğru bir beslenme programıyla mümkün olur. Kilo vermenin en hızlı yöntemi düşük karbonhidratlı beslenmektir. Aynı zamanda yanında da bir ağırlık çalışması yapılabilir. Düşük karbonhidrat diyeti ve ağırlık çalışması hakkında bilgi almak için aşağıdaki "laktat çalışması" ve "düşük karbonhidrat diyeti" yazılarını okuyun:

Zayıflama | Kas ve Kuvvet

Düşük karbonhidrat diyeti yaparken laktat çalışması biraz ağır olacağı için tercihen her gün 30 dakika veya 1 saat düzenli tempo bisiklete binmeniz veya yürüyüş yapmanız kilo vermenizi hızlandıracaktır.

4. Orhun Şen

Orhun Şen Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    cevapladıgın için teşekkürler ama benim derdim kilo vermek degil kilo alarak yağ oranı düşürmek :p 90-95 kilo arası olmak istiyorum aynı zamanda yağlar gidicek :)

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Kilo vermeden yağ oranı düşmez. Yağ oranının düşmesi için yağ kaybetmeniz lazım, bu da kilo kaybı anlamına gelir.

eagle45 bunu beğendi.
  6. eagle45

eagle45 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Mantıklı sonuçta hepsinin kapladığı bir yer var.

7. kubilaykıbrıs

kubilaykıbrıs Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir-kıbrıs
    71 kilo yüzde 8 yağ oranı 5.68 kilo yağ demek 88 yüzde 15 13.2 kilo yağ demek sonuç olarak 17 kiloda 7.52 kilo yağ almışın ve buda çok fazla değil kilon düştükçe oranlarda kontrol edemiyecek olduğun sorunlar ortaya çıkacak definasyon için biraz daha gelişmeye bak o boyda tam istenilen vücut yapmak kolay olmaz

Sayfayı Paylaş